Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
1273
22 листопада 2018 о 13:36
pdf Роздрукувати

Рекордсмен: за 11 років навчання хлопець не пропустив жодного уроку

Деоніс Ткемаладзе встановив рекорд України з відвідування уроків.

Харків’янин Деоніс Ткемаладзе встановив новий рекорд України – за 11 років навчання в школі хлопець не пропустив жодного уроку.
Про це на своїй сторінці у Facebook написала керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Жодного пропущеного уроку впродовж 11 років навчання в загальноосвітній середній школі! Найсумлінніший учень України підтвердив своє досягнення щоденниками та шкільними журналами за 11 років. А довідку, яка підтверджує це досягнення, підписав не лише директор школи, а й ще 18 педагогів, які засвідчили цей неперевершений рекорд, – йдеться в дописі.

Також зазначається, що своїм досягненням Деоніс здивував навіть досвідчених експертів з рекордів.
Користувачі Facebook по-різному віднеслись до рекорду хлопця. Дехто одразу відмітив його сумлінне ставлення до навчання й привітав з досягненням, а дехто – поспівчував.

Фото взяте зі сторінки Лани Вєтрової у Facebook.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.