Новини
3207
19 січня 17:18

Як навчатимуться студенти після локдауну: роз'яснення МОН

Окремим питанням, за словами Сергія Шкарлета, залишаються практичні заняття.

З 25 січня, за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації, студенти закладів професійної, фахової передвищої та вищої освіти мають продовжити навчання у змішаному форматі або очно. Про це повідомив Міністр освіти Сергій #Шкарлет у своєму телеграм-каналі:

Заклади вищої освіти, маючи широку управлінську автономію та враховуючи епідситуацію у кожному окремому регіоні, самостійно вирішуватимуть, коли та в якій формі організовувати навчання. 


За його словами, окремим питанням залишається практика. Низка спеціальностей і більшість професій потребують денного повноцінного навчання, а тому важливо організувати студентські та учнівські практики з обов’язковим дотриманням карантинних заходів.

Нагадаємо, Міністр освіти України назвав необхідним та важливим повернення учнів випускних 9-х та 11-х класів до повноформатного навчання.

Крім того, Сергій Шкарлет вважає, що молодші класи після завершення локдауну також можуть повернутися за парти. Однак остаточне рішення залежатиме від перебігу коронавірусної хвороби.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!