Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

Виші безкоштовно навчатимуть випускників із ТОТ через російську агресію

Абітурієнти з тимчасово окупованих російськими військами українських територій зможуть вступити до вузів дистанційно без складання Національного мультипредметного тесту.

За підтримки МОН приватні заклади освіти готові безкоштовно або з великою знижкою взяти на навчання дітей із тимчасово окупованих територій.

Про це повідомила голова підкомітету з питань вищої освіти комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина.

18 закладів освіти приєдналися до нашої ініціативи та готові безкоштовно або з великою знижкою взяти на навчання дітей із тимчасово окупованих територій. Деякі з них також безоплатно надають проживання. Вступ дистанційний! Без НМТ! — написала Гришина.

Вона додала перелік вишів в інфографіці та зазаначила, що за посиланням (bit.ly/universities2022) можна знайти детальну інформацію, що саме пропонує той чи інший заклад, скільки безкоштовних місць виділяє, на які спеціальності можна вступити.

Тримаємо освітній фронт разом! — закликала Гришина.

Нагадаємо, через повномасштабне військове вторгнення росії цьогоріч українські батьки самостійно обиратимуть форму навчання, за якою їхні діти отримуватимуть знання у закладах освіти. Жодна дитина не буде відрахована зі школи через обрану батьками форму навчання. Наказу щодо виключного режиму офлайн не існує.

Фотоматеріали: ВРУ

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.