Харків Новини

Випускний на стадіоні: У Харкові попри карантин влаштували свято для випускників

21508
18 травня 2020 о 16:17
Незважаючи на карантин, авторська школа Бойка у Харкові влаштувала свято для випускників, але, запевняють - з дотриманням правил безпеки.

Замість стрічки випускника — захисні маски із написами. 11-класники приватної школи готуються відзначати завершення навчального року.

Випускний святкували на стадіоні школи, де зібралося близько 150 людей, інші спостерігали з-за паркану або онлайн.

З одного боку, дуже шкодую, що ми, можливо, не такі красиві всі. Але все одно — ми разом. І хоч якось цікаво проведемо цей день, — ділиться враженнями випускниця Ганна Антонюк.

Дівчина прийшла із мамою та братом. Випускники шикуються на стадіоні, рідні — спостерігають з-за паркану.

Ми дотримуємося правил безпеки — маски... І водночас — це ж свіже повітря. Контакт є, але не настільки — це ж не приміщення закрите, — говорить мама випускниці Наталія Антонюк.

Замість сорочки — захисний костюм сьогодні одягнув одинадцятикласник Дмитро Василенко. У такому ж вбранні і його батько.

Я вважаю, що це — небезпечно. Але випускний один раз в житті, тому можна прийти. Наприклад, у Японії були роботи, які замість людей приїхали. Я вважаю що, краще онлайн. Як у Японії, — розповідає Дмитро.

На стадіоні — сорок вісім випускників, їхні вчителі та першокласники. На святкування не прийшли шестеро випускників, каже директор закладу. Частина — через загальнодержавний карантин. Порушенням карантину таку кількість людей в одному місці директор школи Олександр Макагон не вважає:

Все одно ми розуміємо, що карантин карантином, а для дітей це останній рік. І традиції — їх же не можна змінювати. Ми їх трансформуємо — в них кумедні маски з написом "випускник" замість стрічок. Поміряли температуру, надягли на всіх маски. І розставимо дітей на відстані півтора-два метри.

Макогон каже, учням інших класів захід транслюють онлайн — вони дивляться його вдома, замість першого уроку.

Уряд заборонив проводити масові заходи постановою від 11 березня і зробив 4 травня послаблення лише для тренувань спортсменів.

За словами директорки міського Департаменту освіти Ольги Деменко, Міністерство освіти та науки рекомендувало, але не забороняло проведення останніх дзвоників. Деменко каже, у комунальних школах свят не буде:

Я, на жаль, про це не знала, бо приватна школа нас не доводила до відома і ніяких дозволів не було ні з мого боку, ні, думаю, з боку міської ради.

Звернень до поліції через проведення останнього дзвонику не отримували, говорить речниця поліції Оксана Калмикова. Тепер призначать перевірку, чи були порушення під час святкування.

Урочистості тривали близько години. Після — одинадцятикласники вирушили гуляти містом.

Джерело: https://vse.ee/duf


Можливо, Вас зацікавить: 

ДПА в 11 класах та відкриття садочків: Комітет Верховної Ради розгляне низку важливих питань

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00