Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

Викладач вузу через зневагу до мови втратив роботу

У столичному виші викладач висміював українську мову.

У столиці в Національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут» викладач проводив серед студентів опитування щодо мови лекцій, дискримінуючи державну мову, якою має вестися викладання у вітчизняних закладах освіти.

Про це стало відомо з повідомлення Остапа Українця.

На скріншоті зі сторінки викладача Дмитра Насирова зафіксовано опитування, яке він проводив, — у ньому викладач пропонує вибір, або читати лекцію російською «як живу розмову», або «сухо і убого, але солов’їною».

Жителька одного із житлових комплексів передмістя Києва розповіла, що цей викладач є її сусідом, і розповіла, що Насиров «за час нашого співіснування в одному ЖК встигло пересваритися з половиною мешканців, зібрати на себе чи не рекордну кількість заяв у поліцію, тероризувати сусідів, побити пенсіонера в ліфті, отримати підозру у підпалі машин сусідів, кидатися кулаками на мого чоловіка».

На сайті КПІ вказано, що Насиров працював асистентом без категорії на кафедрі математичних методів системного аналізу.

Після розголошення події пресслужба закладу освіти уточнила, що «освітній процес в університеті відповідно до статті 48 Закону України «Про вищу освіти» та Статуту КПІ здійснюється лише державною мовою»

Щодо Дмитра Насирова, то він, як зазначили у КПІ, був звільнений ще 30 червня поточного року.

Нагадаємо, з вересня МВС ініціюватиме масштабування проєкту «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі». Йдеться про діяльність у закладах освіти вихователя безпеки — посадової особи територіальної громади.

Фотоматеріали: bukinfo.com.ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.