Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Вихователька дитбудинку катувала 9-річну дитину

На Київщині 51-річна вихователька дитячого будинку знущалася над 9-річною дівчинкою.

Вихователька дитячого будинку у Київській області Фастівського району, замість того, аби оберігати і турбуватись про підопічну, відверто катувала 9-річну дівчинку.

Про це повідомив очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

На тілі малолітньої дитини виявили січені рани. Найгірше те, що такі огидні методи «виховання» у цьому закладі, за попередніми даними, застосовувались вже не вперше, — зауважує поліцейський.

Він додав, що усі 19 дітей даного закладу вилучені та знаходяться в лікарні для проведення обстеження, а також з’ясування всіх обставин події.

Зараз 51-річна уродженка Києва затримана і поміщена до ізолятора тимчасового тримання. Подальшу її долю вирішуватиме суд. За побої та знущання над малолітньою їй загрожує до шести років позбавлення волі.

Закликаю усіх, якщо вам відомі випадки насилля над дітьми, повідомляйте соціальні служби або органи Національної поліції, — наголошує керівник поліції Київщини.

Фото: Андрій Нєбитов

Нагадаємо, під час тимчасової окупації Херсона російською армією московити призначили керувати двома закладами освіти охоронця магазину та безробітнього. Псевдоочільники навчальних закладів впроваджували на тимчасово окупованих територіях стандарти освіти країни-терористки росії.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.