Новини
722
22 січня 13:14

Всеукраїнська школа онлайн обійдеться платникам податків у понад 32 млн грн

Щотридцятий учень 5-11 класів зареєстрований у системі.

Під час пандемії учні мали можливість навчатися дистанційно й зокрема за допомогою «Всеукраїнської школи онлайн». У яку суму обійшовся цей проєкт українським платникам податків? За відзняті 8 сотень уроків під час карантину довелося заплатити понад 14 мільйонів гривень. Про це повідомила ТСН у своєму сюжеті:

Станом на сьогодні знято вісім сотень уроків у форматі телепередачі, тривалістю вп'ятеро менше за звичайне шкільне заняття. У перспективі – ще 3,5 тисячі навчальних матеріалів. Витрати окупляться, переконані в уряді.

У електронній системі публічних закупівель Prozorro журналісти «Всеосвіти» виявили документ, у якому йдеться про виділення ще 18 мільйонів гривень на «Розроблення (створення), придбання, супроводження та розміщення в інформаційно-телекомунікаційних системах дистанційних курсів для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників». Однак договору на визначену суму ще не завантажено у систему.

Зі слів ТСН, фільмування 2 сезону «Всеукраїнської школи онлайн» більше нагадують запис телевізійного шоу з командою по гриму, суфлерами, режисерами, літературними редакторами тощо.

Уряд вважає доцільним виділити понад 32 мільйони гривень з кишені платників податків на розвиток цього проєкту.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!