Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Ефективність навчального процесу. «Живі» уроки
»
Взяти участь Всі події
Новини
1152
22 січня 2021 о 13:14
pdf Роздрукувати

Всеукраїнська школа онлайн обійдеться платникам податків у понад 32 млн грн

Щотридцятий учень 5-11 класів зареєстрований у системі.

Під час пандемії учні мали можливість навчатися дистанційно й зокрема за допомогою «Всеукраїнської школи онлайн». У яку суму обійшовся цей проєкт українським платникам податків? За відзняті 8 сотень уроків під час карантину довелося заплатити понад 14 мільйонів гривень. Про це повідомила ТСН у своєму сюжеті:

Станом на сьогодні знято вісім сотень уроків у форматі телепередачі, тривалістю вп'ятеро менше за звичайне шкільне заняття. У перспективі – ще 3,5 тисячі навчальних матеріалів. Витрати окупляться, переконані в уряді.

У електронній системі публічних закупівель Prozorro журналісти «Всеосвіти» виявили документ, у якому йдеться про виділення ще 18 мільйонів гривень на «Розроблення (створення), придбання, супроводження та розміщення в інформаційно-телекомунікаційних системах дистанційних курсів для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників». Однак договору на визначену суму ще не завантажено у систему.

Зі слів ТСН, фільмування 2 сезону «Всеукраїнської школи онлайн» більше нагадують запис телевізійного шоу з командою по гриму, суфлерами, режисерами, літературними редакторами тощо.

Уряд вважає доцільним виділити понад 32 мільйони гривень з кишені платників податків на розвиток цього проєкту.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.