! В а ж л и в о

«Всеосвіта» долучилась до акції «Я прибрав – твоя черга-2: змінимо майбутнє разом»

В Україні акцію під девізом підтримує Міністерство освіти і науки, Міністерство енергетики і захисту довкілля та Державне агентство водних ресурсів, а також Програма розвитку ООН. 

Проходячи повз мальовничі місця парку чи набережної, ви часто звертали увагу на гори сміття, що там лежить. З роками невелика купка сміття перетворюється на сміттєзвалище, і до красивих місць вже не дібратись. Лише власними силами ми в змозі зупинити забруднення довкілля і покращити екологічний стан нашої планети, аби дихати чистим повітрям і жити в гармонії з природою. Розуміючи масштаби катастрофи забруднення, команда «Всеосвіти» долучилась до акції «Глобального прибирання» водойм.

14-15 вересня запам’ятаються надовго, адже впродовж двох днів ми прибирали територію затоки Верблюд. Це живописне місце розташоване на північній околиці Оболоні. Тут гарне місце для відпочинку і риболовлі, милування заходом сонця, однак увесь вид псує хаотично розкидане сміття.

Озброївшись рукавичками, сміттєвими пакетами та неймовірним бажанням «навести красу», наші невтомні бджілки-трудівниці розпочали очищати набережну. До речі, свою допомогу запропонувала одна із підписниць особистого блогу Олени Станкевич, SMMниці «Всеосвіти». 

Ми не очікували, що за два дні ми назбираємо настільки багато сміття. Думали, що буде не більше 10 пакетів, але ми помилялися, адже за перші дві години ми набирали 50 мішків і потім ще стільки ж, – коментує Олена Станкевич. 

Результатом роботи можна пишатись: понад 100 пакетів сміття, прохід до річки очищений, а стихійні звалища на вході розібрані. 

                                                                    Фото, зроблені до початку очищення 

                                                                               Результат роботи

Серед сміття, найбільше було саме поліетиленових пакетів, на другому місці скляні та пластикові пляшки, і третє місце посів одноразовий посуд. Мене здивувала безвідповідальність людей, чому не можна донести своє сміття до смітника? Адже це не так важко. Щодня, екологія потерпає від невігластва та байдужості людини, але ніхто не замислюється над тим, що внаслідок поганої екології, страждають і самі люди, страждаємо ми із вами.

Доля затоки Верблюд залежить саме від мешканців, які живуть поблизу. Ми сподіваємось на відповідальне ставлення кожного українця. 

Давайте будемо відповідальними та свідомими. Забруднення навколишнього середовища – це загальна проблема і не потрібно чекати, доки її вирішають науковці, держава чи хтось ще. Не потрібно перекладати відповідальність на когось іншого, адже зміни і бажання щось змінити починаються з кожного з нас. 

Друзі, долучайтеся до акції! Давайте зробимо цей світ кращим! – закликає команда «Всеосвіти». 


Також пропонуємо чудову гру-тренажер для дітлахів «Сортувати – це просто!». З нею процес сортування відходів буде не тільки корисним, але й цікавим!

Основна ціль цієї гри – правильно розсортувати різні види сміття у відповідні контейнери. Як ви це зробите, буде залежати від того, який варіант ви оберете. Перед початком гри вчителю, вихователю або батькам необхідно ознайомити дітей з правилами, розповісти про всі типи відходів, наголосити, що не всі вони підлягають переробці, а також про небезпечне сміття.

Посилання для завантаження: https://vseosvita.ua/library/sortuvati-ce-prosto-piznavalna-gra-dla-ditej-125479.html

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації (лист МОН № 4/2181-19 від 30.09.2019 р.).

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Олімпіада «Всеосвіта Осінь – 2019»