Випускник записав трек для підготовки до ЗНО

Композиція стане в пригоді не лише абітурієнтам, а й усім охочим вдосконалити знання української!

Випускник чернівецького ліцею Ігор Гавреш записав трек, який допоможе підготуватись до ЗНО з української мови. У ньому озвучені понад 200 слів з правильними наголосами.

Про це повідомляє місцеве інформаційне агентство ACC.

Хлопець склав реп-композицію, коли готувався до ЗНО. Такий підхід допоміг йому та однокласникам успішно скласти тестування, тож вони вирішили поділитися рецептом підготовки з усіма абітурієнтами.

Кліп до треку «Наголос ГЕНГ» знімав та монтував Ігор Климчук, а всі зйомки проходили у чернівецькому ліцеї №1. У ролі акторів виступили приятелі Гавреша і вахтерка ліцею.

 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.