Черкаська область Новини
26649
28 лютого 2020 о 15:58

Вчителька отримала догану за пряму трансляцію з її уроку, організовану школяркою

Вчителька інформатики Золотоніської школи №2 Надія Граб отримала попередження від директорки школи «через неналежне виконання професійних обов’язків». Сталося це після того, як під час її уроку школярка проводила прямий етер в інстаграмі.

Повідомляє  інтернет-портал «Про все» Згідно з наказом директорки школи №2 міста Золотоноша Черкаської області відтепер учням заборонено використовувати мобільні телефони під час занять. Контролювати виконання розпорядження повинні вчителі. Класні керівники вже закупили спеціальні ящики для зберігання відібраних у дітей смартфонів.

Вчителька Надія Граб вважає, що попередження, яке винесла їй директорка є несправедливим, а наступний наказ про заборону смартфонів — абсурдний.

Ми, окрім усних зауважень, ніяк не можемо вплинути на школярів. Ми не можемо їх забирати силоміць, — констатує вчителька.

Вчителька інформатики Золотоніської школи №2 Надія Граб

Своє обурення стосовно цієї ситуації висловив ексдиректор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

Читаєш цей, з дозволу сказати «наказ», і не перестаєш дивуватися живучості совка в наших школах. «Вилучення» телефонів — то взагалі апогей директорського самодурства, — впевнений Ігор Леонідович. —  Директор школи не має права доручати щось у когось вилучати.

А визнання директором того, що він примушував класних керівників організовувати закупівлю ящиків для телефонів — як то кажуть, «тягне на статтю». 

Скріншот допису Ігора Лікарчука

Начальниця Відділу освіти Золотоніської міської ради Ольга Строкань вже мала розмову з директоркою та вчителькою інформатики школи №2.

Мені прикро від цієї ситуації, але ми ще будемо її розглядати, можливо, консультуватися з юристами. Мені б не хотілося, щоб в цій історії хтось постраждав: ні вчителька, ні директорка. Сподіваюся, ми їх помиримо і досягнемо загальної згоди. Можу сказати, що ніяких офіційних покарань вчителька не отримувала і не отримає, — запевнила чиновниця-освітянка.

Начальниця Відділу освіти Золотоніської міської ради Ольга Строкань Питання використання мобільних телефонів учнями під час уроків мусить бути вирішене на законодавчому рівні в Україні, адже воно періодично виникає і не лише в Золотоноші, — переконана Ольга Строкань.

Читайте також: Депутат Гончаренко пропонує заборонити користування смартфонами на уроках

Джерело: https://vse.ee/cfs

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал!?

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!