Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Cтворення лепбуку: етапи, способи, інструменти
»
Взяти участь Всі події

Вчителів просять долучитись до уроку доброти

Вчимо гуманізму: у період з 3 по 7 жовтня 2022 року у школах пройде урок, присвячений домашнім і безпритульним тваринам.

Благодійний фонд «Щаслива лапа» запрошує вчителів і учнів долучитись до проведення ІІІ Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Для участі вчителі мають самостійно у період з 3 по 7 жовтня 2022 року провести з учнями урок, присвячений домашнім і безпритульним собакам та котам.

Під час проведення уроку учителі можуть використати методичні матеріали — ігри, аудіоказки, конспекти інтерактивних уроків, розроблені спеціалістами фонду «Щаслива лапа».

Усі нові та вподобані аудиторією раніше тематичні розробки можна знайти на сайті, щоб використовувати їх дистанційно чи завантажити на власний комп’ютер.

Якщо школа хоче не лише долучитись до проведення заходу, але й отримати електронний сертифікат учасника, необхідно до 7 жовтня заповнити заявку на участь за посиланням, провести урок і надати фотозвіт.

Звіт треба надсилати на електронну адресу bioetika@happypaw.ua до 10 жовтня.

Усі школи, які подадуть заявку на участь, проведуть уроки у понад 70% класів школи та вчасно надішлють якісний фотозвіт, отримають у подарунок настільну освітньо-розважальну гру Happy paw.

Нагадаємо, спеціально для учнів 5–9 класів ДСНС запрошує на презентацію безкоштовного дистанційного курсу «Цивільна безпека та підготовка до надзвичайних ситуацій» у стилі Minecraft. Рятувальники також продемонструють відеоурок «Обережно: міни».

Фотоматеріали: happypaw.ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.