Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Cтворення лепбуку: етапи, способи, інструменти
»
Взяти участь Всі події

Як розповідати учням про мінну безпеку

Спеціально для учнів 5–9 класів ДСНС запрошує на презентацію безкоштовного онлайн-курсу «Цивільна безпека та підготовка до надзвичайних ситуацій» у стилі Minecraft. Рятувальники також розкажуть про відеоурок «Обережно: міни».

Фонд «Східна Європа» у межах програми «Онлайн-заняття з безпеки для дітей», яка впроваджується за підтримки проєкту USAID «ГОВЕРЛА», розробив онлайн-курс «Цивільна безпека та підготовка до надзвичайних ситуацій» і відеоурок «Обережно: міни».

Відеоматеріали, створені у співпраці з ДСНС для учнів 5–9 класів, ознайомлять слухачів із основами цивільного захисту та нададуть практичні навички реагування на надзвичайні ситуації.

Розроблений онлайн-курс — нестандартний. Він поєднує елементи комп'ютерної гри Minecraft із навчальним матеріалом. Такий формат цікавіший для слухачів і сприяє легшому засвоєнню інформації.

Захід допоможе:

  • розповідати дітям про мінну безпеку та надзвичайні ситуації;

  • інтегрувати відеоматеріали у навчальний процес;

  • зробити уроки цікавішими та ефективнішими.

Аби фахівці ДСНС змогли поділитися з батьками і вчителями 5–9 класів лінками на новий безкоштовний онлайн-курс, відеоурок і методичні рекомендації, потрібно просто зареєструйтруватися за цим посиланням ➡️ https://bit.ly/3RTZh1J.

Онлайн-презентація курсу та уроку відбудеться у вівторок, 27 вересня, о 14 год. 30 хв.

Нагадаємо, під час війни діти мають знати правила, як діяти під час повітряної тривоги. За певних обставин алгоритм може бути дещо різним, але найголовніше правило звучить так: почув сирену — одразу прямуй до укриття.

Правоохоронці розповіли, що робити, якщо сирена лунає, коли дитина перебуває вдома, у школі, громадському місці чи на відкритій місцевості.

Фотоматеріали: Фонд Східна Європа

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.