Новини
16862
24 вересня 18:37

Вчителі не можуть бути позбавлені зарплати під час дистанційного навчання, – Сергій Шкарлет

За словами очільника МОН, зарплата у період роботи онлайн має виплачуватись у повному обсязі.

Педагоги не можуть бути позбавлені оплати праці у період дистанційного навчання – так само зарплата не може бути скорочена. На цьому наголосив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час зустрічі з освітянами у Маріуполі.

Серед запитань, які лунали, – оплата праці вчителів під час дистанційного навчання. Чомусь педагоги побоюються зменшення чи урізання. Тому хочу наголосити ще раз: вчителі не можуть бути позбавлені оплати праці, так само як вона не може бути скорочена під час дистанційного викладання, – зазначив міністр освіти.

Він додав, що питання виплати заробітних плат унормовано у Кодексі законів про працю та Галузевій угоді між #МОН і Профспілкою працівників освіти і науки.

Також Сергій #Шкарлет обговорив і вакцинацію від COVID-19.

В Маріуполі саме педагоги молодших класів і вихователі дитсадків – здається, найактивніші в цьому питанні. Хочу знову і знову наголосити, що обираючи щеплення, ми обираємо не лише власне здоров’я, але й безпеку для всіх, хто нас оточує, зокрема і дітей, і їхніх батьків також, – акцентував очільник МОН.

Нагадаємо, що усі регіони України з 23 вересня перебувають у «жовтій» зоні карантину. Вона передбачає, що очна робота закладів освіти дозволена лише за умови 80% вакцинованих працівників.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Скандал через вакцинацію вчителів: у школі Чернігова батьки влаштували протест проти щеплень педпрацівників від COVID-19

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.