Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Несилові методи протидії булінгу
»
Взяти участь Всі події
9 лютого 09:19

Вчать дітей ненавидіти Україну та заохочують воювати проти неї

На тимчасово окупованих територіях проводиться тотальна мілітаризація дітей: ворог розгортає справжні табори військової муштри для українських підлітків.

Стало відомо, що на тимчасово окупованих територіях московити продовжують вести пропагандистську роботу та всіляко заохочують місцеве населення до співпраці проти України.

За інформацією «Центру національного спротиву» на початку лютого ворог анонсував розгортання мілітаристичних таборів для українських дітей: 

Гауляйтери анонсували створення на ТОТ Запоріжжя центру військово-спортивної підготовки та патріотичного виховання молоді «Воїн», який мають відкрити на базі дитячого оздоровчого табору «Іскра». В клубі підлітків будуть вчити вогневій та інженерній підготовці, тобто готувати до служби в армії рф. Все це під наглядом інструкторів-окупантів з московщини. Також дітям планують проводити лекції з промиванням мізків щодо війни, а також рашистської історії, — йдеться у повідомленні.

Раніше Всеосвіта повідомляла, що Центр національного спротиву був створений Силами Спеціальних Операцій задля навчання, координації й масштабування рухів спротиву окупації України. Зокрема, ми розповідали про те, як влада країни-агресорки планує залучати окупантів, котрі раніше воювали проти України, до викладання в школах рф. Московитські чиновники мають на меті доручити військовим злочинцям навчати дітей історії та основам військового вишколу.