Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Несилові методи протидії булінгу
»
Взяти участь Всі події
30 січня 19:00

Окупанти зможуть працювати вчителями у школах: що про це відомо

Ворог активно агітує ставати педагогами колишніх військових, які через стан здоров’я не можуть брати участі у війні проти України.

Кремль заохочує своїх непридатних до служби військових перекваліфіковуватися на вчителів.

Влада країни-агресорки планує залучати окупантів, котрі раніше воювали проти України, до викладання в школах рф. Московитські чиновники мають на меті доручити військовим злочинцям навчати дітей історії та основам військпідготовки.

За інформацією Центру національного спротиву відомо, що одразу в декількох областях росії запроваджено такі освітні програми з перекваліфікації окупантів. Вони навчатимуться на базі місцевих педагогічних університетів та коледжів. Будь-які обмеження для вступу подібного типу студентів відсутні, адже до навчання у вишах можуть бути зараховані навіть учасники так званої пвк. Серед іншого росіянцям неважливо, якою була первинна професійна освіта майбутніх педагогів. Після проходження навчання вони отримають право стати шкільними вчителями.

Російські військові, які найближчим часом завершать процес перенавчання на педагогів у межах програми міністерства освіти рф, стануть викладачами уроків історії, фізкультури, основ безпеки життєдіяльності та інших дисциплін. Окремо вони проводитимуть заходи у межах початкового військового вишколу, — йдеться у повідомленні Центру нацспротиву.

Також зазначається, що новоявленим вчителям наполегливо радять проводити уроки у повному умундируванні, щоденно демонструючи дітям своє військове спорядження й амуніцію. Тобто таким чином окупанти на особистому прикладі впроваджуватимуть національно-патріотичне виховання молодого покоління: змалку агітуватимуть їх пов’язувати своє подальше життя з силовими структурами.

Припускаємо, що ці перекваліфіковані особи будуть причетні до підтасування результатів маріонеткових виборів президента в росії. Співробітники Центру національного спротиву вказують на те, що ймовірно окупанти проводитимуть опосередковане агітаційне спілкування в школах задля інтересів пропутінської партії «єдіная расія». Аналітики прогнозують, що таких сумнівних педагогів також будуть відряджати на тимчасово окуповані території України. Мета таких дій — це посилення пропагандистського впливу та мілітаризація української молоді, яка зараз вимушено перебуває в окупації.

Що слід зробити аби убезпечити українських дітей від таких горе-вчителів у майбутньому?

Психологи застерігають, що окупанти, які ще вчора були в лавах рашистської армії, вчиняли військові та кримінальні злочини, можуть мати серйозні розлади психіки. Проте саме їх московити планують застосувати в ролі суб’єктів цинічної пропаганди, допустивши до викладання в школі.

Україна дає гідну відсіч ворогу на всіх напрямках — зокрема у сфері захисту прав дітей. Центр нацспротиву закликає всіх громадян, що проживають на тимчасово окупованих територіях надсилати відповідну інформацію у їхній Спротив.Бот згідно з вказаною безпековою інструкцією. Нагадаємо, що Центр національного спротиву створений Силами Спеціальних Операцій задля:

  1. навчання громадян ненасильницькому спротиву;

  2. координації й масштабування рухів спротиву окупації України;

  3. збирання інформації про ворога;

  4. інформування населення України про події на ТОТ.

Центр нацспротиву діє в рамках Закону України «Про основи національного спротиву», який був ухвалений 16 липня 2021 року і вступив у дію 1 січня 2022 року. Руйнуймо плани ворога. Сьогодні кожен на своєму місці може чинити спротив рашистській навалі та зробити власний внесок у перемогу.