Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події

Вакцинація від COVID-19 в Україні проходитиме у три етапи: коли вчителі отримають вакцину?

За словами очільника МОЗ, вакцина від COVID-19 в Україні повинна з’явитися у кінці першого – початку другого кварталу 2021 року.

Працівники закладів освіти України отримають вакцину від коронавірусу під час другого етапу вакцинації. Про це в інтерв’ю «Ліга» розповів в.о. Голови Центру громадського здоров’я МОЗ Ігор Кузін.

За його словами, вакцинація від COVID-19 в Україні проходитиме у три етапи.

Перший етап проводитиметься, коли Україна матиме вакцину у кількості не більше 10% від населення країни. Під час цього етапу вакцину отримають:

 • військові, які беруть участь в операції Об’єднаних сил;

 • медпрацівники;

 • працівники соціальної сфери;

 • мешканці та персонал спецзакладів (інтернатів, будинків для літніх тощо).

Другий етап проводитиметься, коли кількість вакцин буде від 11% до 20% від кількості населення. Під час цього етапу вакцину отримають:

 • люди у групі ризику (хворі від 60 років);

 • працівники закладів освіти;

 • працівники силових структур та МЗС;

 • ув'язнені та арештовані;

 • персонал місць обмеження волі та слідчих ізоляторів.

Третій етап вакцинації проводитиметься, коли Україна буде забезпечена вакциною у кількості 21-50% від кількості населення. Під час цього етапу вакцину отримають:

 • люди в групі медризику (хворі від 18 до 59 років);

 • інші категорії населення та професійні групи, які мають вищий ризик захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19, які не увійшли до переліку вище.

За словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, вакцина від коронавірусу в Україні повинна з’явитися у кінці першого – початку другого кварталу 2021 року. 


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Півтора мільйона дітей щороку помирає від хвороб, яким могла б запобігти вакцина, - Віктор Ляшко

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.