Новини
6147
21 вересня 18:36

В українських школах з'являться «вихователі безпеки»: у чому полягатиме їхня робота

У невеликих закладах освіти, що розташовані поруч, буде лише один вихователь на кілька шкіл.

З початку 2021 року в Україні було зареєстровано близько трьох тисяч кримінальних правопорушень, вчинених або дітьми, або за їх участі. Стільки ж злочинів проти самих дітей. З метою створення безпечного середовища для дітей, в українських школах з'являться «вихователі безпеки». Про це повідомила заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко в ефірі програми «Сніданок з 1+1».

#Павліченко зазначила, що проєкт «Вихователь безпеки» МВС опрацьовує разом з Міністерством освіти і науки та міжнародними партнерами #UNICEF:

Наразі ми вже напрацьовуємо тематичний план, за яким будемо навчати «вихователів безпеки». Це будуть не поліцейські, а вихователі, які пройдуть відповідний відбір і навчання на базі закладів освіти системи МВС. Бажання та вміння працювати з дітьми – один з ключових аспектів для таких педагогів.

! У невеликих школах, що розташовані поруч, буде лише один вихователь на кілька закладів освіти.

За словами заступниці міністра внутрішніх справ, «вихователі безпеки» постійно перебуватимуть у школах і стануть сполучною ланкою між поліцейськими офіцерами та батьками, дітьми, адміністрацією шкіл. У такий спосіб МВС України планує посилювати та збільшувати поліцейську присутність у школах.

У разі якщо з'явиться інформація, на яку потрібно швидко зреагувати, «вихователі безпеки» передадуть її до поліції й у тісному контакті працюватимуть з правоохоронцями задля створення безпечного середовища у школі, – додала Катерина Павліченко.

Нагадаємо, Міністерство юстиції проводитиме у школах правопросвітницькі заходи щодо протидії булінгу.

Матеріал, який вас може зацікавити: Мінцифра створила робочу групу з протидії сексуальній експлуатації та насильству дітей в інтернеті

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також:

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.