Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»
Новини
422
16 вересня 17:20

Мінцифра створила робочу групу з протидії сексуальній експлуатації та насильству дітей в інтернеті

До складу групи увійшли фахівці з різних сфер, зокрема представники державного та громадського сектору.

За ініціативи Міністерства цифрової трансформації створено робочу групу з припинення в Україні сексуальної експлуатації та насильства щодо дітей в інтернеті, повідомляє пресофіс Мінцифри.

Створення робочої групи є черговим кроком на шляху забезпечення прав дітей у цифровому середовищі.

Основні завдання групи – опрацювання питань з припинення в Україні сексуальної експлуатації та насильства щодо дітей в інтернеті, зокрема, надання пропозицій з питань припинення сексуальної експлуатації та насильства щодо дітей в інтернеті, розробка та удосконалення відповідних нормативно-правових актів.

До складу групи увійшли фахівці з різних сфер, зокрема представники державного та громадського сектору. Це дозволить підходити комплексно до розв'язання проблеми – оперативно видаляти та блокувати дитячу порнографію, надавати психологічну допомогу потерпілим, адаптувати найкращі світові практики з протидії онлайн-насильству щодо дітей. 

Вас може зацікавити: Безпечне спілкування в інтернеті: цікаві ігри та вправи для дітей різного віку

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.