Новини
955
1 червня 14:16

В Україні відзначатимуть День вшанування пам’яті дітей, які загинули від збройної агресії Росії

Наразі понад 33 тисячі українських дітей мають статус «діти війни».

В Україні запровадили День вшанування пам’яті дітей, які загинули від збройної агресії Росії. Відповідний проєкт №5343 ухвалила Верховна Рада під час засідання сьогодні, 1 червня 2021 року. «За» проголосували 308 народних депутатів.

Відтепер День вшанування пам’яті дітей, які загинули від збройної агресії Росії відзначатиметься в Україні щороку 4 червня.

Кабінету міністрів рекомендовано у двотижневий термін з дня ухвалення цієї Постанови розробити та затвердити план заходів щодо вшанування на державному рівні пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, – йдеться у документі.

Крім того, місцевим органам виконавчої влади також рекомендовано вшанувати на місцевому рівні пам'ять таких дітей шляхом найменування закладів освіти, закладів позашкільної освіти та топонімічних об'єктів.

А Державному комітету телебачення і радіомовлення України доручено організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені вшануванню пам'яті.

За словами заступника генерального прокурора Гюндуза Мамедова, на Донбасі з початку збройного конфлікту загинули 34 дитини, близько 100 отримали поранення, а 18 з них – інвалідність. Наразі понад 33 тисячі мають статус «діти війни».

Нагадаємо, що сьогодні, 1 червня, відзначається Всесвітній день захисту дітей. 

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.