Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Безперервний професійний розвиток педагогічних працівників: навчання як спосіб життя
»
Взяти участь Всі події

В Україні розробили сайт для дітей про правила мінної безпеки

Для освітян і школярів з'явився новий сайт, де в ігровій формі подана інформація про правила поводження з вибухонебезпечними предметами.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) і організація UNICEF Ukraine розробили сайт Bezpeka.info, на якому зібрали корисні матеріали про правила мінної безпеки.

Про це інформує пресслужба ДСНС.

На сайті зібрано корисні матеріали про правила мінної безпеки. В ігровій формі діти швидко запам’ятають важливу інформацію, яка може врятувати їхнє життя, — наголошують рятувальники.

Окремо у ДСНС зауважують, що сайт розроблено як для дорослих, так і для дітей. У ньому є чотири блоки: для дорослих, підлітків, дітей молодшого віку та вчителів.

Україна — одна з найзамінованіших країн у світі. Тому надважливо навчити дітей, як поводитися з вибухонебезпечними предметами. Кличте дітей і навчайтесь разом! — зазначають у ДСНС.

Фотоматеріали: ДСНС

Як відомо, поки в багатьох частинах України точаться запеклі бої, російська армія закладає нові міни біля житлових будинків, лікарень, шкіл і вздовж доріг. Через це цивільне населення опиняється в пастці та не зможе втекти з районів, які страждають від бойових дій внаслідок російської агресії.

Всеосвіта підготувала для освітян методичні рекомендації щодо проведення виховних бесід із учнями загальноосвітніх навчальних закладів і відкритих уроків із питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами.

Нагадаємо, випускники шкіл, які зареєстровані та перебувають на тимчасово окупованих росіянами територіях, стануть студентами українських вишів дистанційно без складання національного мультипредметного тесту (НМТ).

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.