Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Новини
5634
1 грудня 2021 о 13:31
pdf Роздрукувати

Усіх вчителів до 2023 року забезпечать новими ноутбуками, – Володимир Зеленський

Цього року ноутбуками буде забезпечено понад 60 тисяч учителів.

Усіх українських вчителів до 2023 року забезпечать новими ноутбуками. Про це заявив президент Володимир #Зеленський під час звернення із щорічним посланням до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України.

Цього року ми забезпечимо ноутбуками понад 60 тисяч учителів, а до 2023 року новий ноутбук буде в кожного вчителя нашої держави, – сказав Зеленський.

За даними дашборд станом на 1 грудня 2021 року 24 480 ноутбуків  доставлено до шкіл.

Також під час свого виступу президент зазначив, що держава підтримує талановитих школярів.

Запроваджуємо нові державні, президентські премії: 100 тисяч гривень – переможцям міжнародних учнівських олімпіад з математики, фізики, інформатики та хімії. Вперше в цьому році ми надаємо премії не тільки учням, але й вчителям, які цих чемпіонів підготували, – нагадав глава держави.

Він зауважив, що 10 тисяч гривень щомісяця отримують випускники з найвищим балом ЗНО.

До того ж Зеленський підкреслив, що цього року в Україні підвищили стипендії студентам до прожиткового мінімуму. Водночас він запевнив, що «кількість стипендіатів зменшувати ніхто не буде».

Фотоматеріали: president.gov.ua

Вас також може зацікавити такий матеріал: Володимир Зеленський пообіцяв 1 000 грн за повну вакцинацію: на що можна буде витратити кошти

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.