Сьогодні о 11:00
онлайн-конференція:
«
Роль закладів освіти у формуванні нульової терпимості до корупції та вихованні доброчесності в Україні
»
Взяти участь Всі події
Новини
521
18 серпня 16:52

Уряд ухвалив проєкти указів про призначення стипендій видатним діячам освіти

Реалізація законопроєктів не потребує додаткових матеріальних та інших витрат з державного бюджету.

Сьогодні, 18 серпня, уряд ухвалив укази президента України «Про призначення державних стипендій видатним діячам освіти» та «Про призначення довічних державних стипендій видатним діячам освіти».

Метою відповідних проєктів указів є призначення державних та довічних державних стипендій видатним діячам освіти для посилення державної підтримки освіти в Україні. 

! Документи передбачають призначення довічних державних стипендій 6 видатним діячам освіти, які досягли сімдесятирічного віку, та строком на два роки – державні стипендії 18 видатним діячам освіти.

У пояснювальній записці до проєкту указу про призначення довічних державних стипендій видатним діячам освіти йдеться про те, що нагальність ухвалення проєкту акта пояснюється необхідністю призначення довічних державних стипендій для видатних діячів освіти у порядку, передбаченому пунктом 7 Положення про державні стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров’я, фізичної культури і спорту та інформаційної сфери, затвердженого указом Президента України від 10 вересня 2011 року № 906, відповідно до якого проєкти указів Президента про державні стипендії вносяться на розгляд Президента України двічі на рік – до 30 березня та до 30 вересня.

Такі ж обґрунтування наведені й у пояснювальній записці до проєкту указу про призначення державних стипендій видатним діячам освіти. 

У документах вказано, що реалізація проєктів актів не потребує додаткових матеріальних та інших витрат з державного бюджету.

Вас також може зацікавити: Малозабезпеченим родинам для отримання допомоги не потрібні звернення та додаткові документи, – Денис Шмигаль

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.