Уряд призначив першого заступника Міносвіти

Відповідне розпорядження оприлюднено на сайті КМУ.

22 липня 2020 року Уряд призначив Миколу Кизима першим заступником Міністра освіти і науки України, а також Артура Селецького – заступником Міністра.

Микола Кизим – досвідчений економіст, має 20-річний досвід науково-педагогічної роботи, з них 12 років очолював Науково-дослідний центр індустріальних проблем розвитку Національної академії наук України. Має наукові ступені та вчені звання: кандидат економічних наук (1985), доктор економічних наук зі спеціальності “Підприємство, менеджмент та маркетинг” (2001), доцент кафедри економічної кібернетики (2003), професор кафедри банківської справи (2005). Має почесне звання “Заслужений економіст України” (2009).

Артур Селецький має багаторічний досвід роботи у сфері ІТ, зокрема в управлінні інформаційними системами та впровадженні електронного документообігу. Здобув дві вищі освіти за спеціальностями “Трудове навчання та основи інформатики” (2002) і “Спеціаліст з банківської справи” (2008). Тривалий час працював у банківській сфері. До призначення очолював відділ бізнес-аналітики ДП “Національні інформаційні системи”.

Вас також може зацікавити: Вчителів забагато: заступник міністра фінансів розповів, як оптимізувати освіту

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

3898
23.07.2020 14:00:00

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.