ЮНІСЕФ створив інструмент у боротьбі з булінгом

Дізнайтеся більше іноформації про булінг та отримайте ефективні поради психологів.

Як свідчать дослідження ЮНІСЕФ, булінг, тобто агресивна і вкрай неприємна поведінка дітей – масштабна проблема в Україні (ви можете ознайомитись із показниками цькування школярів в нашій країні тут: https://vseosvita.ua/news/proekt-ne-smijsa-z-mene-2222.html

Із проявами булінгу стикався практично кожен. Та залишається великий відсоток дітей, які стали жертвою цькування або свідками знущань. До боротьби з агресивною поведінкою у дітей та з метою перешкоджанню булінгу в Україні, 7 вересня ЮНІСЕФ запустив сайт, де школярі та їхні батьки можуть дізнатись про цькування в школі.

Користування сайтом безкоштовне. Експерти пропонують дітям пройти тест, щоб вміти розрізнити сварку між друзями від булінгу. За допомогою популярних мемів діти можуть перевірити засвоєні знання. На сайті можна подивитися відеоролики про школярів, які зазнали цькування.

screenshot

Батьки на сайті можуть дізнатися про те, що таке булінг, його ознаки та отримати ефективні поради від психолога, а також дізнатися статистику щодо булінгу в Україні та перелік ознак цькування.

Причин булінгу – безліч. А тим, кого булять, може виявитися кожен, хто не вписався в рамки того чи іншого колективу, – зауважують експерти.

Сайт буде корисний навіть для булерів – дітей, які знущаються зі своїх однокласників.

Перейти на сайт можна за цим посиланням: http://stopbullying.com.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!