Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

15 грудня 2021 о 17:29
2 0

Українська платформа про здорове харчування у школах «ЗнаЇмо»: чим та для кого вона корисна

На платформі є безліч корисної інформації про збалансоване харчування, яка викладена максимально доступно для всіх учасників освітнього процесу.

В Україні презентували платформу про здорове харчування у школах «ЗнаЇмо». Мета платформи полягає у тому, щоб допомагати дітям і дорослим формувати нові звички та зміну ставлення до харчування. Про це повідомила під час презентації платформи перша леді України Олена Зеленська.

Платформа «Знаїмо» – це результат реалізації підписаного у травні 2021 року меморандуму про початок інформаційної кампанії щодо здорового харчування в Україні.

На сайті платформи міститься безліч корисної інформації про збалансоване харчування, яка викладена максимально доступно для всіх учасників освітнього процесу.

  • Освітяни знайдуть тут усе про нові стандарти здорових і смачних шкільних обідів. Адже перш ніж братися щось змінювати, треба навчитися самому.

  • Для батьків є окремий розділ про те, як навчати здорового харчування вдома. Тобто продовжувати те, що розпочато у школі.

  • Учні дізнаються про правильний і водночас смачний перекус, а також зможуть перевірити свої знання за допомогою тестів та ігор.

Ба більше, інформація на сайті також доступна для людей з порушеннями зору та слуху.

Реформа шкільного харчування – це інвестиція у здорове майбуття наступних поколінь українців, – сказала на презентації представниця посольства Швейцарії Ніколь Рудер. 

Нагадаємо, Євген #Клопотенко завершив роботу над новим меню для дитячих садочків.

Фото: фейсбук Олени Зеленської

Читайте також: На реформу шкільного харчування наступного року виділять 1,5 млрд грн, – Сергій Шкарлет