Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
PRO-акаунт на «Всеосвіті» як інструмент саморозвитку та професійної самореалізації
»
Взяти участь Всі події
Новини
841
12 листопада 2021 о 12:17

На реформу шкільного харчування наступного року виділять 1,5 млрд грн, – Сергій Шкарлет

Кошти будуть спрямовані на модернізацію харчоблоків.

В Україні наступного року на реформу системи шкільного харчування буде виділено 1,5 млрд грн. Про це сказав міністр освіти та науки Сергій Шкарлет під час четвертого регіонального форуму «Реформа системи шкільного харчування» у Львові.

Наступного року буде нова субвенція у розмірі 1,5 млрд грн окремо на харчоблоки, яка не в рамках субвенції «Спроможна школа для кращих результатів», адже це цільове спрямування коштів саме на модернізацію харчоблоків, – зазначив #Шкарлет.

У 2021 році, за словами Шкарлета, в межах цієї субвенції на модернізацію харчоблоків у школах було виділено 240 млн грн, з яких 150 млн – з державного бюджету, 90 млн грн – з місцевих бюджетів.

За останні два роки вже оновлено понад 2500 харчоблоків у школах, і робота над розвитком матеріально-технічної бази триває. Розроблено типове меню, яке кожен #ЗЗСО може взяти за основу.

Крок за кроком ми втілюємо в життя задумане, а обіди в школах по всій країні стають по-справжньому корисними й смачними, – зазначив Шкарлет.

Очільник #МОН підкреслив, що загалом протягом цього року у школах було модернізовано 1298 харчоблоків:

  • у Львівській області модернізовано харчоблоки у 147 закладах освіти;

  • у Волинській області виділено 14 млн грн на реформу харчоблоків, змінено систему харчування у 112 закладах;

  • у Вінницькій області місцева влада модернізувала 16 харчоблоків на суму 28 млн грн;

  • у Закарпатській області на модернізацію харчоблоків було витрачено 16 млн грн;

  • у Рівненській області закуплено 744 одиниці обладнання для 98 харчоблоків, на їх модернізацію витрачено 17,7 млн грн.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я затвердило сезонне меню для дітей віком від 1 до 6 (7) в закладах освіти та інших організованих дитячих колективах на осінній період.

Фотоматеріали: МОН

Також вас може зацікавити: МОЗ опублікувало технологічні карти нового шкільного меню: що готуватимуть дітям

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.