Сьогодні о 11:00
онлайн-конференція:
«
Роль закладів освіти у формуванні нульової терпимості до корупції та вихованні доброчесності в Україні
»
Взяти участь Всі події
Новини
549
18 жовтня 11:28

Учні МАН України здобули 20 нагород на Міжнародному шоу

У складі команди було 18 українських школярів.

Учні Малої академії наук України взяли участь у Міжнародному інноваційному шоу INOVA 2021 і здобули 20 нагород, повідомив міністр освіти і науки Сергій #Шкарлет у своєму телеграм-каналі.

Уперше Всесвітня асоціація інтелектуальної власності та винаходів визнала #МАН України найкращою міжнародною делегацією.

Наші знову серед найкращих! Щиро вітаю переможців! Пишаюся здобутками юних новаторів та їхніх наставників. Завдяки Вашим старанням Україну знають у всьому світі, – заявив Шкарлет.

! Захід відбувався з 12 до 17 жовтня в місті Загреб (Хорватія). У складі 18-ти українських школярів команда МАН виборола 13 золотих медалей, 5 срібних, а також дві спеціальні нагороди.

Нагадаємо, нещодавно на міжнародному конкурсі «Чілдрен Кінофест» 12-річний українець Матвій Глазунов отримав гран-прі.

Також вас може зацікавити: Україна вперше офіційно прийме дві міжнародні учнівські олімпіади у 2022 році

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.