Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»
Новини
1407
20 вересня 18:14

Україна вперше офіційно прийме дві міжнародні учнівські олімпіади у 2022 році

Національним організатором олімпіад визначили Національний центр «Мала академія наук України».

У 2022 році Україна вперше в історії офіційно прийматиме дві міжнародні учнівські олімпіади. Так, були затверджені заявки на проведення ювілейної 15-ї Міжнародної учнівської олімпіади з астрономії та астрофізики (12-21 серпня 2022 року) та 18-ї Міжнародної молодіжної наукової олімпіади (12-21 грудня 2022 року).

Про це розповів міністр освіти і науки Сергій #Шкарлет у своєму телеграм-каналі:

Міжнародна молодіжна наукова олімпіада (IJSO) – одна з 12 найпрестижніших світових наукових олімпіад для молоді, спрямована на популяризацію науки та природничих дисциплін. Унікальність цієї олімпіади полягає в тому, що учасники виконують завдання одночасно з трьох природничих дисциплін: хімії, фізики та біології.

За словами очільника #МОН, щороку у грудні молодь з усього світу збирається для того, аби взяти участь в індивідуальних і командних змаганнях, продемонструвати й оцінити власні знання та досягнення у вивченні природничих наук, ознайомитися з традиціями й знайти друзів-однодумців з різних країн світу.

А Міжнародна олімпіада з астрономії та астрофізики (IOAA) – щорічне змагання з астрономії та астрофізики для учнів старших класів. Основна мета IOAA – сприяти зростанню інтересу до астрономії та суміжних предметів, особливо через загальну освіту молоді, а також розвитку міжнародних контактів між різними країнами щодо просування астрономії та астрофізики в школах, – пояснив Шкарлет.

Міносвіти України визначило національним організатором цих олімпіад Національний центр «Мала академія наук України».


Реєструйтеся на шкільну всеукраїнську дистанційну олімпіаду «Всеосвіта Осінь – 2021» та беріть участь у грандіозній трьохетапній олімпіаді з української мови! Це унікальна можливість не лише стати частиною всеукраїнського рекорду, але й отримати щомісячну стипендію 1 000 гривень від «Всеосвіти» до кінця навчального року!

Цьогоріч у нас є справжня космічна ціль: потрапити у Книгу рекордів України як онлайн-олімпіада, яку пройде найбільша кількість дітей. Тож прямуймо до зірок разом!

Зареєструватись: https://vseosvita.ua/olympiad/s27

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Переможці міжнародних учнівських олімпіад та учасники ЗНО з найвищими результатами отримають грошові премії й стипендії

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.