Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»
Новини
2140
17 вересня 14:01

У всіх школах Києва щеплення зробили понад 80% педагогічних працівників

Лідерами вакцинації педагогічного колективу стали Голосіївський, Дніпровський та Святошинський райони.

У Києві у всіх комунальних школах виконали головну умову щодо рівня щеплення – там вакциновано понад 80% працівників. Відповідно, у разі впровадження «жовтої» зони, ці заклади освіти зможуть працювати в офлайн-режимі.

Про це повідомила Київська міська рада на своїй сторінці у фейсбуці.

За цей тиждень усі райони якісно підтягнули показники вакцинації в школах. Ми виконали завдання мера Віталія Кличка в найкоротший термін. Адже наше першочергове завдання – це збереження здоров’я наших дітей, – наголосив заступник голови #КМДА Валентин Мондриївський.

Лідерами вакцинації педагогічного колективу стали Голосіївський, Дніпровський та Святошинський райони. Наразі вони мають показники у понад 85%.

Тенденції до пришвидшення розповсюдження захворюваності поки немає. А реальна захворюваність серед педагогічного складу в школах наразі становить менше ніж 0,1%, а серед учнів – 0,004%.

Водночас голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін зазначив, що у регіоні – недостатня кількість вакцинованих працівників закладів освіти. Тож такі заклади в умовах «жовтої» зони закриватимуться на карантин – дистанційного навчання не буде.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Заклади освіти розпочнуть працювати в умовах нових карантинних обмежень вже з 20 вересня

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.