Новини
687
29 липня 18:29

У столиці 100 обдарованих дітей отримають стипендію Київської міської ради

Персональні стипендії призначаються для заохочення обдарованих та талановитих школярів столиці.

У Києві визначили список претендентів на отримання персональної стипендії Київської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей. Відповідний проєкт рішення підтримали під час засідання Постійної комісії з питань освіти й науки, сім’ї, молоді та спорту. Про це йдеться на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації.

Проєктом рішення передбачено призначення персональних стипендій обдарованим дітям міста Києва у розмірі 1 000 гривень щомісячно.

Заступник голови #КМДА Валентин Мондриївський наголосив, що персональні стипендії призначаються для заохочення обдарованих та талановитих школярів столиці.

Серед стипендіатів – діти, які мають високі досягнення у навчанні, є переможцями та призерами міжнародних, всеукраїнських та міських предметних олімпіад, конкурсів, інтелектуальних турнірів. Наші діти — наше майбутнє, тому ми й далі сприятимемо розвитку освітньої галузі та всіляко підтримуватимемо талановиту молодь, – зазначив Мондриївський.

Нагадаємо, у Міністерстві освіти і науки повідомляли, що переможцям міжнародних олімпіад виплатять премії Президента України. 

Матеріал, який вас може зацікавити: Пільги та соціальні стипендії, на які можуть розраховувати українські студенти у 2021 році

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.