Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
1783
24 жовтня 2019 о 14:37
pdf Роздрукувати

У рейтингу 100 найвпливовіших жінок України – 4 освітянки

Власниця школи Generation 22 та керівниця освітних проектів у UNIT.factory; засновниця Новопечерської школи; засновниця «Смарт освіти», міністерка освіти ввійшли у топ-100 жінок країни за впливовістю.

Журнал «Фокус» оновив свій культовий рейтинг «100 найвпливоіших жінок України». У цьогорічному рейтингу щонайменше четверо активних працівниць галузі освіти. А саме:

Ганна Новосад

  • Вік: 29 років
  • Посада: міністерка освіти і науки

 

Зоя Литвин

  • Вік: 33 роки
  • Посада: засновниця і голова освітнього хабу «Освіторія», засновниця і голова наглядової ради Новопечерської школи

Оксана Макаренко

  • Вік: 45 років
  • Посада: радниця міністерки освіти і науки, засновниця ГО «Смарт освіта»
  • Неформальне прізвисько: «мама НУШ»

Реформа середньої освіти – багато в чому дітище Оксани Макаренко. Вона співавтор концепції НУШ, кілька років займається запуском нових методів навчання в школах, – пише «Фокус».

Валерія Заболотна

  • Вік: 45 років
  • Посада: Власниця школи Generation 22 та керівниця освітних проектів у UNIT.factory

Валерія Заболотна керує вищим професійним навчальним закладом UNIT.factory – українським аналогом французької «Школи 42», де процес побудований на ігрових підходах, – описує «Фокус». Для аудиторії молодшого віку вона відкрила альтернативну школу Generation 22. Там, окрім стандартних дисциплін, дітей навчають основам тайм-менеджменту, вмінню ставити конкретні цілі і досягати успіху.

Окрім названих найвпливовіших жінок України в рейтингу є особи, які реалізують просвітницькі проєкти серед інших. Найпомітніша з них – 48-річна Олена Пінчук, голова Фонду Олени Пінчук. Серед численних напрямків роботи її благодійно-меценатської фундації є й така: у 2019 році введений у роботу Dialog Hub – освітній центр для молоді в центрі Києва. Тут проводять лекції про ментальне здоров'я, саморозвиток, відбуваються менторські зустрічі, тренінги, – повідомляє «Фокус».

Читайте також: Серед 100 найвпливовіших жінок світу – засновниця онлайн-платформи для освітян Aweсademy

Джерело: focus.ua. Фотографії: mon.gov.ua (Г.Новосад), focus.ua (З.Литвин, О.Макаренко, В.Заболотна)

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.