Серед 100 найвпливовіших жінок світу – засновниця онлайн-платформи для освітян Aweсademy

Райя Бідшахрі, засновниця й директорка міжнародної платформи Aweсademy та освітньо-наукового фесту в Дубаї, відзначена медіагрупою BBC в щорічному культовому рейтингу «100 найвпливовіших жінок року».

Від решти інтернет-порталів дистанційної освіти та порталів для викладачів проект 24-річної іранської підприємниці Райї Бідшахрі Aweсademy.org відрізняється сфокусованістю на майбутньому – на тих компетенціях і технологіях, які, згідно з прогнозами, визначатимуть середину й другу половину ХХІ століття або й з’являться у цей час.

Серед англомовних модулів для викладачів на цій платформі є такі як «Вступ до нейроосвіти», «Нейроміфи і нейровчитель», «Освітні тренди, які щойно зароджуються» (Emerging trends in education), «Створюємо середовища, в яких робляться винаходи» (Creating cultures of innovation) «Штучний інтелект і навчання», «Інтеграція мистецтв у STEM».

Окрім Awecademy, Райя Бідшахрі є засновницею ще ряду міжнародних освітніх, наукових, соціально-орієнтованих організацій, які надихають на зміну цивілізаційного рівня.

Так, вона організовує регулярний науково-освітній фестиваль SciFest Dubai, в якому вже проведено понад 300 заходів для понад 40 000 учасників.

Також пані Бідшахрі є засновницею SheWorks – онлайн-платформи, що дає змогу мільйонам жінок, які щороку залишають свою роботу через відсутність гнучкості, керувати кар’єрою на власних умовах. Платформа не лише зводить замовників і виконавиць завдань і робіт через «хмарні» технології – а й надає учасницям доступ до можливостей професійного розвитку.

Нагадаємо, що українською мовою онлайн-курсами для підвищення кваліфікації педагогів можна скористатись на платформі «Всеосвіта». Усі сертифікати та свідоцтва від ТОВ «Всеосвіта» можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки «Всеосвіта» є офіційним суб’єктом підвищення кваліфікації (лист МОН № 4/2181-19 від 30.09.2019 р.).

Обрати і пройти онлайн-курси для освітян можна тут: Vseosvita.ua/course

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.