Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Нестандартний підхід до формувального оцінювання: досвід, інструментарій, новації
»
Взяти участь Всі події

У програмах з математики матеріалу багато, а годин мало – Ганна Новосад

​​​​​​​Міністерка освіти роз’яснила причини низького рівня грамотності українських школярів у математиці, визначеного міжнародним рейтингом PISA.

В інтервю Радіо НВ Ганна Ігорівна зазначила:

У нас кількість годин на вивчення і математики, і природничих наук, менша, ніж середня по OECD – на дві години [щотижня].

Другою причиною низької успішності міністр назвала неефективну структуру освітніх програм:

Проблемою є те, як побудовані наші освітні програми, скільки матеріалу ми намагаємося туди втиснути і чи встигають наші учні насправді опанувати всі ті теми, які починаються у них в базовій школі з п'ятого по одинадцятий клас, – пояснила пані Новосад.

Читайте також: Україна у рейтингу PISA: про що свідчать показники

Джерело: nv.ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.