У МОН розповіли, коли відкриються садочки

Все буде залежати від епідеміологічної ситуації - Любомира Мандзій.

Т.в.о. Міністра освіти Любомира Мандзій повідомила під час онлайн-трансляції, що садочки запрацюють тоді, коли закінчиться карантин в Україні.

Усе залежить від епідеміологічної ситуації. Режим роботи закладу дошкільної освіти не залежить від підпорядкування, типу і форми. Тривалість навчання в ньому встановлюється засновником, — повідомила т.в.о. Міносвіти Любомира Мандзій.

Також вона додала, що буде скерований лист керівникам департаментів освіти.

І нагадала, що керівникам дошкільних закладів необхідно видати накази про встановлення режиму роботи працівників і запровадити гнучкий графік.

Нагадаємо, що вчора Любомира Мандзій розповіла про те, що цього навчального року школярі за парти вже не повернуться. Навчальний рік учні закінчать дистанційно. 

Вас також може зацікавити: В Україні з'явиться віртуальний дитсадок: як проходитимуть заняття

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

36310
23.04.2020 16:59:00

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!