Новини
15716
14 червня 12:59

У Львові директори шкіл з 1 вересня отримуватимуть зарплату не менш ніж 27 тисяч гривень, – Андрій Садовий

Найвищий рівень заробітної платні має бути у військових, медиків і освітян, зазначив мер Львова.

З вересня директори Львівських загальноосвітніх закладів освіти отримуватимуть по 27 тисяч гривень. Підвищення зарплат торкнеться зокрема і сільських шкіл, які цьогоріч увійшли до Львівської міської територіальної громади. Відповідне рішення ухвалив 14 червня 2021 року виконавчий комітет Львівської міської ради.

Мер Львова Андрій #Садовий підкреслив, що у цьому питанні йдеться не про гроші, а про зміну ставлення до освіти загалом.

Пандемія нас заставила звернути увагу на медицину й висвітлила всі проблеми цієї галузі. Друга важлива галузь, яка формує суспільство – це освіта. Найдорожче, що стосується дітей, ми дуже цінуємо, але коли йдеться  про вчителів або директорів шкіл, то бачимо проблеми, а головна проблема полягає у непріоритетності. Якщо країна хоче мати майбутнє, то найвищий рівень заробітної платні має бути у військових, медиків і освітян, – наголосив Садовий.

Мер Львова зазначив, що вони хочуть збільшити кількість охочих ставати керівниками шкіл, аби було з кого обирати:

Ми, на жаль, не можемо кардинально вплинути на систему освіти, адже це загальнодержавна політика, але розуміючи важливість посади керівника, ми хочемо зробити для директорів заплату не менш ніж 27 тисяч гривень. Ми хочемо, щоб наші діти мали найкраще у світі.

Перший заступник міського голови Андрій #Москаленко наголошує, що сьогодні середньостатистична заробітна плата директора школи становить від 10 до 15 тисяч гривень, але з 1 вересня рівень оплати праці підвищиться:

З 1 вересня 2021 року рівень оплати праці директорів шкіл ми підвищуємо до 27 тисяч гривень, що еквівалентно 1 тисячі доларів. Це дуже важливий крок, адже цьогоріч ми маємо конкурси на 44 директорів #ЗЗСО. Ми розуміємо, що інвестуючи в освіту, ми інвестуємо в майбутнє.

Нагадаємо, президент України Володимир #Зеленський зазначив, що для найкращих викладачів майбутнього президентського університету зарплата має починатися з 4 тисяч «доларів чи євро».

Також вас може зацікавити матеріал: Зарплату вчителів планують збільшити на 30%, – Денис Шмигаль

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.