Новини
1320
11 червня 17:45

У Києві оновили механізм відбору директорів шкіл

За відповідне рішення проголосували 100 депутатів Київради.

У Києві оновили Положення про конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої освіти, що належить до комунальної власності столичної територіальної громади. За відповідне рішення проголосували 100 депутатів Київради.

Хочу нагадати, що саме Київ ще у 2015 році першим в Україні започаткував відкритий та прозорий відбір на вакантні посади керівників закладів освіти комунальної форми власності та у 2017 році першим затвердив його порядок рішенням Київради. Тепер же ми вносимо правки до цих рішень, щоб зробити механізм відбору претендентів на ці посади максимально прозорим, – наголосив заступник голови #КМДА Валентин Мондриївський.

Він додав, що механізм відбору претендентів на посади керівників комунальних шкіл відтепер передбачатиме участь у конкурсній комісії представників депутатського корпусу по одній особі від фракції, громадськості та освітян. Норми Положення про відеотрансляцію та дотримання публічності лишаються без змін.

Ухвалення цього важливого для освітян рішення дасть змогу ефективно підготуватися школам до нового навчального року. Адже цей процес лягає саме на плечі директорів. Наразі перед нами стоїть завдання якнайшвидше призначити більше сотні керівників шкіл, у яких закінчуються контракти вже 1 липня, – зазначив Валентин Мондриївський.

За його словами, оновлене Положення передбачатиме можливість подати апеляцію щодо рішення конкурсної комісії протягом двох днів з моменту його ухвалення. Відповідне звернення розглядатиме профільна комісія Київради.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Врегулювання трансформації мережі ЗЗСО: у МОН працюють над законопроєктом

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал!?