У Києві COVID-19 виявили у понад 1300 учнів та майже 1000 вчителів, – Віталій Кличко

2481
2 грудня 2020 о 13:26
Мер столиці розповів про ситуацію з коронавірусом у закладах освіти.

Станом на середу, 2 грудня, у Києві закриті на карантин чотири школи, ще дві школи відновили навчання. Наразі на дистанційному навчанні перебуває 1161 класів у 286 школах Києва. Щодо дитячих садків – тимчасово закрили 191 групу в 146 дитячих садочках. Повністю закриті на карантин 7 садочків столиці. Наповненість дітей у садочках сьогодні становить понад 51 %.

Про це під час пресбрифінгу повідомив мер міста Києва Віталій Кличко.

Ситуація у школах поки контрольована. Все завдяки спільній роботі батьків та освітян. У навчальних закладах відбувається контроль за кількістю захворювань на коронавірус, – додав Віталій Кличко.

Він зазначив, що всього у Києві COVID-19 виявили у 1328 учнів та 980 вчителів. Також мер столиці наголосив, що наразі загострилося сезонне захворювання:

Станом на початок тижня у столиці 12700 випадків захворювання на грип та ГРВІ і щодня ця цифра збільшується.

На запитання «Чому б періодично не тестувати на коронавірус учнів та вчителів?» Віталій Кличко відповів, що є стандартне надання медичної допомоги при коронавірусі, яке затверджене наказом МОЗ. Це визначає виключно лікар при наявності симптомів хвороби.

За словами мера, за кожною школою і садком закріплений санітарний лікар, який приймає рішення про введення карантину.

Наостанок Віталій Кличко закликав батьків слідкувати за здоров'ям дітей і пояснювати їм, чому важливо дотримуватися правил гігієни та безпеки.


Вас також може зацікавити: Локдаун в Україні може розпочатися вже з 23 грудня

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00