У КНЕУ відбувся День профорієнтації балакавра "Від мрії до дії"

У Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана вперше відбувся День профорієнтації бакалавра "Від мрії до дії".

У житті кожного студента настає переломний момент, коли після закінчення бакалаврату він роздумує над своїм майбутнім. Людина починає сумніватись у собі, у своїх можливостях, з’являється безліч запитань. Щоб отримати відповіді на ці важливі запитання та розвіяти певні сумніви, 24 квітня 2018 року в Київському національному університеті імені Вадима Гетьмана вперше відбувся День профорієнтації бакалавра «Від мрії до дії!». 

Цього року умови вступу до магістратури дещо зміненні. Обов’язкове ЗНО складатимуть не лише вступники до магістратури з «Права», а й до магістратури з «Економіки». На заході зібралось понад 100 студентів та охочих послухати презентації та програми різних факультетів. Присутніх було дійсно багато, і це приємно, що вони проявили таку активність.

Урочистий захід розпочався в конференц-залі I корпусу з виступу ректора, д.е.н., професора університету Лук’яненка Дмитра Григоровича.

Після виступу ректора студенти цікавились умовами вступу, можливістю навчатися на декількох спеціальностях.

Відповідальний секретар приймальної комісії КНЕУ Поплюйко Андрій Миколайович люб’язно відповів на усі запитання присутніх.

Ви маєте право вступати на всі спеціалізації, за якими КНЕУ оголошує конкурс. Після зарахування Ви приходите до деканату і обираєте магістерську програму.

Дмитро Григорович також відповів на додаткове запитання про час проведення іспитів.

Вступні випробування будуть проводитись не одночасно. Кожен матиме змогу себе випробувати там, де хоче.

Після запитань присутніх, з промовою виступила проректор з наукової роботи, д.е.н., професор Антонюк Лариса Леонтіївна. Вона розповіла студентам щодо перспективи можливості навчання на магістерських програмах, а в майбутньому і на програмах з підготовки докторів філософії.

Для обдарованих випускників університету країни КНЕУ імені Вадима Гетьмана створив широкі можливості для наукової роботи. З 2016 року в університеті перейшли на підготовку наукових науково-педагогічних кадрів у форматі доктора філософії. Це третій науковий рівень вищої освіти, який передбачає здобуття особою теоретичних знань, вмінь та навичок та інших компетентностей, яких достатньо для розв’язання комплексних проблем у  галузі професійної дослідницької інноваційної діяльності, а також проведення власного регіонального дослідження.

У своєму виступі Лариса Леонтіївна наголосила, що в КНЕУ сформований найпотужніший в Україні науковий потенціал у сфері економічних досліджень.

Наш університет функціонує як інноваційна система з повним науково- освітнім циклом. Це підготовка бакалаврів, докторів філософії, докторів наук, а також післядипломна освіта.

Присутні мали змогу подивитись презентації та ознайомитись із магістерськими програмами таких факультетів:

1.Інститут інформаційних технологій в економіці

2.Юридичний інститут

3.Факультет міжнародної економіки і менеджменту

4.Факультет економіки та управління

5.Факультет обліку та податкового менеджменту

6.Факультет фінансів

7.Факультет управління персоналом, соціології та психології

8.Факультет маркетингу

9. Факультет економіки АПК

10. Інститут дистанційних технологій навчання

Приміщення головного корпусу досить велике, тож без сторонньої допомоги я б могла заблукати. В аудиторіях представники своїх факультетів розповідали про науковий напрям роботи, ділилися успіхами та досягненнями, показували презентації. Студенти переходили з одного кабінету в інший, щоб встигнути не пропустити важливу інформацію.

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана заснований в 1906 році як Вищі комерційні курси. Сьогодні КНЕУ є членом міжнародних організацій та престижних програм:

 – EPLO — European Public Law Organization (Європейська організація публічного права);

 – EFMD — European Foundation for Management Development (Європейський фонд розвитку менеджменту);

 – BSUN — Black Sea Universities Network (Мережа чорноморських університетів);

 – Magna Charta Universitatum (Велика хартія університетів);

 – TEMPUS — Trans-European Mobility Programme for University Studies (Транс’європейська програма взаємообміну між університетами);

 – RSA — Regional Studies Association (Асоціація регіональних досліджень);

 – EAC — European Arbitration Chamber (Європейська арбітражна палата);

 – Alexander von Humboldt-Stiftung (Фонд Олександра фон Гумбольдта);

 – CES — Council for European Studies at Columbia University (Рада європейських досліджень при Колумбійському університеті).

Нагадуємо, що реєстрація починається 14 травня, вступні іспити триватимуть з 26 липня по 2 серпня.

Загалом, захід пройшов у дружній атмосфері. Для тих, хто не зміг прийти до університету, ректор відповідав на запитання через пряму онлайн-трансляцію. Приємно, що на захід, який відбувався в стінах закладу, уперше прийшло так багато зацікавлених людей. Мені було приємно, хоча б на мить, відчути себе студенткою престижного вишу країни. Розумію, що для більшості вступників зараз важливий етап – потрібно прийняти правильне рішення. Я впевнена, що Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана готує спеціалістів високого рівня. Для цього тут є всі необхідні умови, а найважливіше – педагогічний колектив із багаторічним стажем роботи.

Редакція «Всеосвіти» висловлює подяку адміністрації університету за запрошення! А також ми бажаємо успіху майбутнім вступникам. Вперед до нових можливостей!

Посилання на головний сайт університету: http://kneu.edu.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.