У Франції вихователю заборонили викладати у дитсадку через його зовнішність

2891
28 вересня 2020 о 18:48
Вихователя відсторонили від роботи через те, що він лякає дітей своїм зовнішнім виглядом.

 35-ти річному вихователю Сільвену Хелайну заборонили викладати у дитячому садку через те, що його тіло повністю вкрите татуюваннями.

На чоловіка поскаржилися батьки, мовляв, той налякав їхню дитину.

Про це пише Telegraph із посиланням на Reuters.

Вихователь каже – перша реакція дітей та батьків на його зовнішність – шок. Втім, згодом вихованці звикають до яскравого зовнішнього вигляду вихователя та легко знаходять спільну мову. Татуюванням вихователь приховав  все тіло, обличчя та навіть язик. До того ж, білки його очей пофарбовані в чорний.

Всі мої учні та їхні батьки завжди ставилися до мене добре. Лише коли люди бачать мене здалеку, вони можуть подумати про мене щось погане, - розповів вихователь.

Однак, минулоріч, батьки трирічної дитини подали скаргу на вихователя до органів освіти. Вони заявили, що їхньому синові після зустрічі з педагогом снилися жахи. Хоча й дитина не вчилися у Хелайна. Через це керівництво школи вирішило відсторонити його від роботи.

Попри невдачі, Хелайн каже, що не кине обрану ним професію:

Я вчитель початкових класів. Я люблю свою роботу.

Чоловік розповідає, що почав робити татуювання у 27 років, коли під час викладання в приватній школі в Лондоні у нього сталася "екзистенційна криза". Відтоді татуювання стали його пристрастю. Він провів під голками тату-майстрів близько 460 годин.

Хелайн сподівається навчити своїх вихованців не оцінювати людей лише за зовнішністю, національністю, матеріальним становищем або віком і відмовитися від застарілих стереотипів, які нав'язує суспільство.

Джерело: ТСН

Вас також може зацікавити: Нас звинуватили в сексизмі тільки через те, що ми випустили щоденник суто для жінок!

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00