Нас звинуватили в сексизмі тільки через те, що ми випустили щоденник суто для жінок!

У вересні ми випустили крутезний мотиваційний «Щоденник щасливої вчительки!». Його розробляла велика команда спеціалістів й основною метою цього щоденника було емоційне розвантаження педагогічних працівниць. Так, так, саме виховательок, вчительок, викладачок тощо.

Ми плекали ідею цього щоденника та вносили в нього все те, чого б нам самим не вистачало в роботі та житті: трекери для організації свого життя, мотиваційні поради, розмальовки-антистрес, а ще безліч розробок, що значно розвантажать підготовку до уроків або свят.

Ми очікували різних реакцій на цей щоденник, але аж ніяк не звинувачень у сексизмі та дискримінації чоловіків! А отримали.

І ми обурені! У світі, де чоловіки і так отримують все першими (вищі зарплати, стрімкіший кар’єрний зріст, менше навантаження на роботі та вдома тощо), вони обурюються тим, що щось зробили першим для жінок.

Ми свідомо робили цей щоденник саме на допомогу педагогічним працівницям, адже зазвичай їм працюється важче. На жінок у навчальних закладах часто «скидають» додаткові завдання, просять зробити щось, що не входить у їхні обов’язки. А коли жінки приходять додому, вони стають працювати у другу зміну: приготувати поїсти, прибрати в домі, позайматися з дитиною. І далеко не всім в цю «другу зміну» допомагають чоловіки. І саме через це ми вирішили підтримати жінок та випустили цей щоденник.

Чи потребують підтримки чоловіки, що працюють в навчальних закладах? Без сумніву! І саме тому ми готуємо ще один щоденник. Варто лише трошки почекати, а не обурюватися, що чоловіки не отримали цього першими.

Наша компанія переймається гендерною нерівністю в країні та дисбалансом сил у різних сферах діяльності та життя. Ми неодноразово писали про проблеми гендерної нерівності в освіті та навіть проводили вебінар на цю тему. І тому нас неабияк зачепили коментарі зі звинуваченнями в сексизмі від чоловіків. Готуючи цей щоденник, ми хотіли хоч трошки розрадити педагогинь, допомогти їм та очікували, що їхні колеги-чоловіки порадіють за них, і ми дуже щасливі за колективи, де саме так все й відбувається!

Дорогі чоловіки, будьте партнерами, а не конкурентами!

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!