Новини
917
23 червня 12:07

У деяких областях учні можуть піти до школи з серпня

Рішення щодо переносу початку нового навчального року має надати Міністерство освіти.

Навчальний процес для учнів Полтавської громади хочуть розпочати з 1 серпня. З таким проханням до Міністерства освіти України звертатиметься міська рада, повідомив мер Полтави Олександр Мамай після засідання виконавчого комітету 23 червня.

Почати навчання у школах громади хочуть раніше через можливі проблеми з опаленням. За словами Мамая, тривалість навчального року пропонуватимуть зробити з 1 серпня 2022 року до 1 липня 2023-го. За рахунок цього взимку організують тримісячні канікули — з грудня до кінця лютого. Таким чином зможуть заощадити гроші на опаленні.

Ми прекрасно розуміємо, що зима буде дуже важка з опаленням. Яка рекомендація буде для учнів, так ми і виконаємо. Але на сьогоднішній день це було б трішки легше для держави і для бюджету, — сказав Мамай.

Проте остаточне рішення щодо питання переносу початку нового навчального року ухвалюватиме Міністерство освіти.

Нагадаємо, під час дії воєнного стану тривалість навчального року визначатиметься Кабінетом міністрів. Також урядом визначатиметься дата початку навчального року та/або його закінчення.

Як відомо, міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет повідомив, що задля безпеки через повномасштабну російську агресію в Україні можуть змінити дату початку нового навчального року у школах та вишах.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.