Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

31 березня 2020 о 09:43

Т.в.о. Міністра освіти Любомира Мандзій розповіла, хто може вчитися влітку

Після закінчення карантину треба зрозуміти, чи засвоїли школярі матеріал дистанційно та чи не було прогалин, сказала очільниця МОН.
Оголошення:

Любомира Мандзій зазначила, що терміни закінчення навчального року можуть бути змінені виключно для 11-ти класників. Про це вона повідомила під час прямого ефіру Сніданку з 1+1.

 Дистанційне навчання в Україні відбувається дуже по-різному. Тут не може бути уніфікованих підходів і вимог. Бо вчителі працюють з дому і не всі мають технічні можливості. Брак техніки, не завжди швидкий інтернет – може створювати певні незручності як для дітей, так і для вчителів. Тому ми рекомендували після закінчення карантину, орієнтовно в червні, подивитися, як діти опанували матеріал, – сказала посадовиця.

Очільниця МОН додала, що процес навчання у школі та дистанційно – суттєво відрізняється. Тому вчителям треба дати час, аби зрозуміти: як школярі охопили матеріал, чи не було прогалин, чи засвоїли шкільну програму. Діагностувати ситуацію можна тільки після завершення карантину.

Це не означає, що ми посадимо за парти всіх школярів і змусимо вчителів пояснювати все по-новому. Але нам потрібен час, аби зрозуміти ситуацію в класі загалом. Якщо в червні нам не вдасться повернутися до школи, цей період часу буде у вересні, – зазначила Любомира Мандзій.

Нагадаємо, що у випадку надзвичайних ситуацій терміни закінчення навчального року вирішується Кабінетом Міністрів.

Вас також може зацікавити: Якщо студенти сприймають карантин, як канікули – радимо оголосити канікули: Єгор Стадний