Цьогорічне ЗНО відбудеться, його ніхто не скасовує, – Єгор Стадний

Вже цього тижня стануть відомі деталі проведення вступної кампанії та зовнішнього незалежного оцінювання.

У зв’язку із запровадженням загальнонаціонального карантину, постало запитання, чи не скасують в Україні проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Як відомо, пробне тестування, яке мало відбутися у березні, перенесли на квітень.

Єгор Стадний, заступник в.о. міністра освіти і науки, на своїй сторінці у фейсбуці наголосив, що цьогорічне ЗНО обов’язково відбудеться і його ніхто не збирається скасовувати.

МОН та УЦОЯО відпрацьовують кілька сценаріїв проведення #ЗНО, ЄВІ, ЄФВВ за різних варіантів розгортання подій. Нагадую, що ЗНО – це логістично одна з найбільш масштабних операцій в країні, тому ми ретельно продумуємо кожну її складову, – зазначив Єгор Стадний.

За словами заступника, вже цього тижня стануть відомі деталі проведення вступної кампанії та зовнішнього незалежного оцінювання.

Тому, так, випускниці та випускники, потрібно готуватися до ЗНО. А ще не забувайте про шкільну програму. Скажу про рідний мені предмет. Саме ті розділи програми про повоєнну історію України та світу зараз надважливі для того, щоб ви розуміли виклики, через які проходить зараз людство, – поділився думками пан Стадний.


Нагадуємо, що 24 березня – останній день відправлення реєстраційних документів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті. Документи, надіслані після 24 березня, опрацьовуватися не будуть, – інформує прес-служба УЦОЯО.

Станом на 24 березня для участі в ЗНО і #ДПА зареєстровано 362 723 особи, які обрали 1 179 842 тестування. Регіональні центри якості освіти уже опрацювали 98,45% отриманих комплектів реєстраційних документів.

Увага: підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який особа отримає в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням.

За допомогою сервісу «Стан опрацювання документів» можна перевірити, на якому етапі опрацювання реєстраційні документи. Для цього необхідно ввести номер реєстраційної картки до сервісу.

В #УЦОЯО нагадують, що усунути причини відмови в реєстрації або внести зміни до персональних даних можна до 24 березня 2020 року, скориставшись спеціальним сервісом «Внести зміни».

Джерело: https://vse.ee/cou

Фотоматеріали взяті з офіційного сайту УНН.


Ваш надійний помічник у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання – “Тренажер ЗНО” від “Всеосвіти”. Це сучасний онлайн-сервіс, який допоможе не лише перевірити знання теоретичного матеріалу, але й виховати уважність, вдумливість, а також навчить правильно розподіляти свій час. Зручний функціонал надасть змогу самостійно регулювати темп проходження тестів та обирати необхідний формат підготовки. Після проходження тестів ви зможете проаналізувати свою успішність завядки автоматичній статистиці результатів.

На вас чекає приємний сюрприз! Оформлюйте передплату та отримуйте унікальні інформаційні флеш-картки у подарунок! Вони доступні також в онлайн-форматі, тож ви значно зекономите ваш час і зможете підготуватись до тестування будь-де! 

Тренуйтесь за посиланням: https://vseosvita.ua/zno


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Через карантин пробне ЗНО в Україні відтерміновують

Указ Президента про Рік математики 2020/21: відтепер навіть філологи здаватимуть ЗНО з математики

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ФІЗИКИ залишилося:
0
1
міс.
2
6
дн.
1
9
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!