Через карантин пробне ЗНО в Україні відтерміновують

За інформацією ZN.UA, розглядається ймовірність перенесення чи скасування й національних олімпіад.

UPD: Український центр оцінювання якості освіти переніс проведення пробного #ЗНО на 4 та 11 квітня 2020 року. 

Пробне тестування з української мови і літератури замість 21 березня відбудеться 4 квітня. Тестування з інших предметів замість 28 березня – 11 квітня. Дати визначення результатів будуть відомі до 14 березня. 

Звертаємо увагу, що учасникам пробного ЗНО надійдуть нові запрошення-перепустки з актуальними датами – їх потрібно буде видрукувати для участі в тестуванні.


З 12 березня по всій території України офіційно впроваджується карантин, який триватиме до 3 квітня. У зв’язку з цим ухвалено рішення щодо перенесення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Ці ж міри застосовуватимуться й до олімпіад національного рівня – їх також або скасують, або перенесуть. Про це йдеться у переданому у розпорядження ZN.UA офіційному повідомленні, яке отримала дирекція дитячих садків та шкіл.

Для учнів підготують формат дистанційного навчання.

Для цього створюємо окремий розділ задля інформування на сайті Департаменту, де розміщуємо: посилання на платформу дистанційки (розроблена нашим Університетом Грінченка) для учнів 5-11 класів; посилання на районні сайти; підключаємо наш Центр моніторингу до роботи з випускниками 11 класів (відеолекції для підготовки до ЗНО); звернулися до місцевого телебачення щодо виділення ефірних годин для проведення теле- уроків, лекцій; вчителі продовжать контактувати з дітьми та батьками у дистанційному режимі, – йдеться у повідомленні.

Карантин запроваджується по всій території України без винятків і стосується всіх освітніх закладів, зокрема дошкільних, позашкільних та вищих.

Також наголошується, що в закладах освіти буде посилено санітарно-гігієнічний режим.

Джерело: https://vse.ee/cjg


Ваш надійний помічник у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання – “Тренажер ЗНО” від “Всеосвіти”. Це сучасний онлайн-сервіс, який допоможе не лише перевірити знання теоретичного матеріалу, але й виховати уважність, вдумливість, а також навчить правильно розподіляти свій час. Зручний функціонал надасть змогу самостійно регулювати темп проходження тестів та обирати необхідний формат підготовки. Після проходження тестів ви зможете проаналізувати свою успішність завядки автоматичній статистиці результатів.

На вас чекає приємний сюрприз! Оформлюйте передплату та отримуйте унікальні інформаційні флеш-картки у подарунок! Вони доступні також в онлайн-форматі, тож ви значно зекономите ваш час і зможете підготуватись до тестування будь-де! 

Тренуйтесь за посиланням: https://vseosvita.ua/zno


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

ЗНО з географії: все, що треба знати

ЗНО-2020: Фізика

ЗНО-2020: Українська мова та література

Коли та як відбуватиметься ЗНО з історії України?

ЗНО-2020: Англійська мова

Указ Президента про Рік математики 2020/21: відтепер навіть філологи здаватимуть ЗНО з математики

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ залишилося:
0
2
міс.
0
3
дн.
1
9
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!