ЗНО-2020: Англійська мова

УЦОЯО опублікував типи завдань та схему оцінювання ЗНО з англійської мови.

Зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови відбудеться 2 червня 2020 року.

У характеристиці сертифікаційної роботи визначено структуру тесту, час, відведений на його виконання, конкретизовано кількість та типи завдань, уміщених до сертифікаційної роботи, наведено схему нарахування тестових балів. 

Сертифікаційна робота з англійської мови містить 59 завдань. Максимальна кількість балів за правильне виконання всіх завдань – 72. На виконання сертифікаційної роботи відведено 150 хвилин.

Робота складається з чотирьох частин:

1. Частина «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (Tasks 1–3): містить 16 завдань різних форм. Відповіді на ці завдання треба позначити в бланку відповідей А.

2. Частина «Читання» (Tasks 4–7): містить 22 завдання різних форм. Відповіді на ці завдання позначають у бланку відповідей А.

3. Частина «Використання мови» (Task 8 і Task 9): містить 20 завдань. Відповіді на ці завдання позначають у бланку відповідей А.

4. Частина «Письмо» містить одне завдання відкритої форми. Відповідь на це завдання записують у бланку відповідей Б.

Результат виконання всіх завдань Tasks 1–3 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», Tasks 4–6 частини «Читання», завдань 39–43 Task 8, завдань 49–53 Task 9 частини «Використання мови» та завдання частини «Письмо» буде зараховано (за вибором здобувача) як результат #ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів (слухачів, студентів) закладів освіти, які у 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти та вивчали англійську мову на рівні стандарту.

Результат виконання всіх завдань буде використано під час прийому до закладів вищої освіти та зараховано (за вибором здобувача) як результат ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти для  учнів (слухачів, студентів) закладів освіти, які у 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти та вивчали англійську мову на профільному рівні.

Типи завдань сертифікаційної роботи та схеми нарахування балів за виконання завдань

Джерело: https://vse.ee/cek


Ваш надійний помічник у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання – “Тренажер ЗНО” від “Всеосвіти”. Це сучасний онлайн-сервіс, який допоможе не лише перевірити знання теоретичного матеріалу, але й виховати уважність, вдумливість, а також навчить правильно розподіляти свій час. Зручний функціонал надасть змогу самостійно регулювати темп проходження тестів та обирати необхідний формат підготовки. Після проходження тестів ви зможете проаналізувати свою успішність завядки автоматичній статистиці результатів.

На вас чекає приємний сюрприз! Оформлюйте передплату та отримуйте унікальні інформаційні флеш-картки у подарунок! Вони доступні також в онлайн-форматі, тож ви значно зекономите ваш час і зможете підготуватись до тестування будь-де! 

Тренуйтесь за посиланням: https://vseosvita.ua/zno


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

ЗНО-2020: Українська мова та література

Коли та як відбуватиметься ЗНО з історії України?

ЗНО-2020: Фізика

Указ Президента про Рік математики 2020/21: відтепер навіть філологи здаватимуть ЗНО з математики

Закон про зміни у вищій освіті: які новації очікують на студентів

Вступ-2020: умови прийому до вишів

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ залишилося:
0
1
міс.
2
4
дн.
2
0
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!