Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості використання арттерапевтичних технік у роботі з дошкільниками
»
Новини
1737
10 вересня 17:55

Троє українських вчителів стали лауреатами міжнародної нагороди Global Teacher Award 2021

За нагороду змагались педагоги зі 110 країн.

Троє українських вчителів стали лауреатами Global Teacher Award 2021, повідомляє Міністерство освіти і науки.

Свої педагогічні досягнення на світовому рівні серед 110 країн змогли відстояти:

  • Олександр Жук – вчитель інформатики, який працює з дітьми з порушеннями слуху в Запорізькій школі-інтернаті «Джерело». Педагог у 2018 році став найкращим вчителем України за версією Global Teacher Prize Ukraine та потрапив до престижного рейтингу ТОП 30 до 30 років. У 2019-му його відзначили серед ТОП-10 новаторів, які змінюють Україну та світ. Цього ж року він отримав почесний титул одного з 50 найкращих вчителів світової «Нобелівки для педагогів» – Global Teacher Prize.

  • Тетяна Дуцик – вчителька початкових класів Балабинського навчально-виховного комплексу «Школа І-III ступенів – гімназія «Престиж» Запорізької області. Педагогиня є лауреаткою обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» у номінації «Вчитель інклюзивного класу».

  • Ганна Бут – викладачка Мелітопольського професійного аграрного ліцею, яка є засновницею волонтерського руху «Свічадо».

Церемонія нагородження переможців відбудеться у прямому ефірі на ютуб-каналі та фейсбук-сторінці Aks Education Awards 10 жовтня.

Довідково

Global Teacher Award – міжнародна нагорода від Aks Education Awards, яку присуджують за видатні здобутки у вчителюванні. Щоб стати лауреатом, треба продемонструвати значний внесок у розвиток учнівства та вплив на спільноту.

Скриншот: офіційна сторінка Global Teacher Award 

Також вас може зацікавити: Український вчитель отримав міжнародну педагогічну нагороду Global Teacher Award 2021

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: