+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

ТОП-7 новацій на порталі «Всеосвіта»

Про нові розділи та безмежні можливості для вчителів, учнів та батьків на порталі «Всеосвіта».

Дорогі користувачі! Вітаємо вас на порталі «Всеосвіта». Сьогодні ми розповімо вам про найголовніші новації нашого сайту і можливості для учнів та вчителів, адже літо для нашої команди даремно не пройшло – ми покращували функціонал, розробляли нові розділи та запустили олімпіаду.

Про всі нововведення та принцип роботи в Особистому кабінеті користувача розповів співзасновник та директор компанії Іван Литвиненко. Отож, розділи, з якими ви сьогодні познайомитесь: Олімпіада, Шкільний ярмарок, Тестування, Скорочувач посилань та генератор QR кодів, Заклади освіти України, а також дізнаєтесь про ще одну новинку – мобільний додаток «Всеосвіта. Кабінет учня».


Всеукраїнська дистанційна олімпіада «Всеосвіта Осінь-2019»


1 вересня стартувала Всеукраїнська дистанційна олімпіада «Всеосвіта Осінь-2019», яка охоплює 25 шкільних предметів. Цієї миті ви можете реєструвати учнів та проходити тестування. А я хочу нагадати, що українська мова – безкоштовна!

Посилання на олімпіаду: https://vseosvita.ua/olympiad

Примітка: Якщо ви бажаєте, щоб про олімпіаду дізналось якомога більше людей, ви можете завантажити спеціальний буклет на сторінці олімпіади та розповсюдити його серед своїх колег, батьків та учнів.

Зверніть увагу! Ми додали нову функцію – завантаження всіх нагородних документів одним архівом.

Радий вас познайомити із партнером олімпіади – іспанською компанією Miniland Educational, яка виробляє розвивальні іграшки та займається розробкою інструкцій для вчителів, які допомагають їм на уроках під час користування продукцією компанією.

З ціллю заохотити школярів до здобуття нових знань, компанія Miniland Educational нагородить 50 найактивніших учасників олімпіад «Всеосвіта», які навчаються в 1-11 класах, наборами східної головоломки «Танграм». Долучайтесь до участі та вигравайте подарунки!

Посилання на розіграш: https://vseosvita.ua/olympiad/s10d/top

  • Олімпіадні завдання

Щороку завдання до всіх предметів розробляються наново. В осінній олімпіаді вони стали більш якіснішими і розділ «Робота над помилками» містить розширенішу інформацію.


Розділ «Редактор класів»


Ще одна корисна новація на нашому порталі – це розділ «Редактор класів». Всі учні, які брали участь в минулорічних олімпіадах, автоматично додані до Особистого кабінету. Учителю не потрібно заново вносити ПІБ та клас учнів.

Ви можете керувати класами, які активні у цьому навчальному році. Також в «Редакторі класу» є можливість відредагувати дані учнів, доданих нових і перевести їх до іншого класу.

Якщо ви натиснете позначку «Додати учнів з редактора класів», вони автоматично з’являються в полі обраного предмету.


Мобільний додаток «Всеосвіта. Кабінет учня»


Це унікальний додаток, завдяки якому учень зможе легко проходити олімпіади і конкурси у зручний час та будь-де: на відпочинку, впродовж перерви, вдома чи у школі. Крім постійного доступу до шкільних олімпіад і конкурсів учень у будь-який момент зможе переглянути свої нагородні документи і відразу завантажити їх.

Мобільний додаток «Всеосвіта. Кабінет учня» вже доступний на Google Play: https://vse.ee/fl


Розділ «Тестування»


Це абсолютно новий функціонал, який дозволяє користувачам у будь-який зручний час створювати власні тести. Їх можна використовувати для закріплення, перевірки знань учнів, проведення самостійних і контрольних робіт.

Тести, які ви створюєте – приватні. Жоден користувач їх не може побачити. Тести підтримують три види питань: з однією правильною відповіддю, з кількома правильними відповідями, з полем для вводу відповіді.

Всю інформацію, яку ви вносите до тестів можна завжди відредагувати. До прикладу, я копіюю запитання з документу word і копіюю його в редактор. Як ми бачимо, питання разом з картинкою копіюється відразу, а це означає, що вам не потрібно завантажувати зображення окремо чи виконувати інші дії.

Картинки можна завантажувати як до питань тесту, так і до їхніх відповідей. Також ви можете додати декілька варіантів відповідей, які може надати учень. Коли ми приймаємо відповіді у такому типі питань, то не звертаємо на реєстр букв (вони можуть бути великими і маленькими).

Ще одна з переваг цього розділу – тестування можна пройти разом. Натисніть позначку «Пройти тестування», і ви побачите три режими: активний, запланований і керований.

Режим керований  – лише вчитель керує процесом проходження тестування. Коли учні підключаються до тестування в режимі онлайн, ви у своєму Особистому кабінеті натискаєте позначку «Розпочати тестування», і в учнів він автоматично запускається. Після виконання завдань  можна побачити результати та провести роботу над помилками.

Редактор тестів включає можливість додати більше інформації до підрозділу «Робота над помилками». Ви створюєте питання, в окремому полі надаєте правильну відповідь, щоб учні наприкінці тестування мали можливість проаналізувати свою роботу.

Учні можуть приєднатися до тестування за допомогою QR коду, посиланням або коду. Зверніть увагу, ви можете змінювати ПІБ користувачів, які щойно приєдналися.

  • Як оцінюватиметься тест?

Ви вказуєте максимальний і мінімальний бал, який видається за проходження тесту. Уже за декілька тижнів учні зможуть виконувати завдання зі своїх смартфонів. Це зручно у тому разі, коли немає можливості працювати в комп’ютерному класі.

Функціонал тестування ще буде доопрацьовуватись: з’явиться можливість завантажувати відомість з результатами тестування; буде створена окрема сторінка, на якій можна обговорювати варіанти покращення розділу із розробниками «Всеосвіти». Наголошую, що розділ «Тестування» є абсолютно безкоштовним!

Посилання на розділ «Тестування»: https://vseosvita.ua/test


Розділ «Скорочувач посилань та генератор QR кодів»


Динамічні QR коди, також відомі як «живі коди QR» після його створення, інформація, яку веде закодоване посилання, може бути відредагована без втручання в сам код. Після сканування динамічний код перенаправляє вас на сервер, який на підставі даних, що зберігаються в базі даних, перенаправить вас на сторінку з інформацією.

Динамічні коди зручні тим, що його створюють і наносять один раз.

QR коди використовують у різних методиках, але та система, яку ми створили на «Всеосвіті» є надзвичайно зручною. Вона дозволяє змінювати вміст QR коду після того, як ви його згенерували. Посилання можна змінити у будь-який момент. Ідея належить Івану Іванову, засновнику Центру нової освіти.

Додайте посилання у верхнє поле і натисніть позначку «Згенерувати код».

Як це працює? Я скопіюю будь-яке посилання на «Всеосвіті», наприклад новину. Звернуть увагу на картинку із QR кодом. Він завжди посилатиметься на певний ресурс/сайт тощо.

Якщо ви хочете змінити посилання на не конкретну новину, а на конференцію, до прикладу, натисніть позначку «Оновити зміст QR» і посилання зміниться. Картинка QR та ж сама, але ви потрапите не на новину, а на сторінку конференції.

Уявіть таку ситуацію: ви створили QR код, роздрукували його і роздали учням, а потім пригадали, що вам треба змінити посилання. Це дуже зручно, коли у вас є можливість змінити посиланням у будь-який момент. У налаштуваннях ви можете змінювати зовнішній вигляд QR коду, його колір і навіть додавати логотип.

Скорочувач посилань – ця функція допомагає скоротити довге посилання. А також ви можете створювати власне посилання.

Щоб користуватися розділом «Скорочувач посилань та генератор QR кодів» ви можете обрати один із запропонованих пакетів послуг: безкоштовний і професійний. У безкоштовному пакеті послуг ми надали ті можливості, які повністю задовольняють потреби учнів та вчителів. У разі потреби, ви зможете захистити посиланням встановленим паролем. Ті люди, в яких буде пароль, зможуть перейти за посиланням або QR кодом.

Посилання на «Скорочувач посилань та генератор QR кодів»: https://vseosvita.ua/qr.


Розділ «Шкільний ярмарок»


Єдина на українському освітньому ринку платформа, яка дозволяє будь-кому публікувати оголошення з продажу шкільних товарів: підручників, рюкзаків, зошитів тощо.

Додавати оголошення просто: натисніть зелену позначку «Додати оголошення».

У правому кутку розташована інструкція, як необхідно розміщувати оголошення. На цій сторінці заповніть всі поля: Назва, Категорія, Опис, Ціна (не обов’язково), Контактна інформація.

Після того, як ви створили профіль і описали товар, ви можете поділитись дописом у соціальній мережі. Вся інформація відображатиметься у форматі прев’ю – ваша фотографія з назвою товару, який ви продаєте.

Посилання на «Шкільний ярмарок»: https://vseosvita.ua/market


Розділ «Заклади освіти України»


Цей розділ містить всі школи, які є в нашій базі. Якщо ви обирали власний заклад освіти під час проходження олімпіади, то ви автоматично закріплені за цією школою.

Цей функціонал ще у розробці, але це буде розділ, в якому кожна школа матиме своє представництво. До кожного закладу освіти будуть прив’язані всі учні та вчителі. У розділі можна стежити за активністю школи на «Всеосвіті» та за її рейтингом.

У майбутньому, коли ми запускатимемо нові розіграші та конкурси, рейтинг шкіл буде враховуватись обов’язково. Тож додавайте своїх колег та учнів. 

На сьогодні вчитель може додавати новини, документи, фотоальбоми, тобто показувати життя школи. 

  • Адміністратор школи

Абсолютно кожен вчитель чи директор може стати адміністратором сторінки школи на «Всеосвіті». Саме адміністратор матиме змогу видаляти чи додавати учасників, працювати з новинами, визначати, яка саме інформація про школу чи окремих учнів має відображатися.

У розділі «Редагувати сторінку» зверніть увагу на інформаційний блок у правому нижньому кутку: у ньому детально написано, що потрібно зробити, аби ми ваш профіль став закріплений, як адміністратор школи.

Посилання на розділ «Заклади освіти України»: https://vseosvita.ua/group.


Ви можете переглянути вебінар Івана Литвиненка повністю. Після перегляду у вас є можливість пройти тестування та отримати свідоцтво безкоштовно.

Бажаємо вам удачі, натхнення та творчих злетів. Наша команда й надалі працюватиме заради українського вчительства!

Якщо ви маєте будь-які пропозиції чи слушні поради – пишіть нам в особисті повідомлення на fb-сторінці або на електронну скриньку: info@vseosvita.ua

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись