ТОП-5 оригінальних ідей, як відсвяткувати Перший дзвоник

Гучно, святково і нестандартно! А яким буде ваш День знань? Ділимось із вами 5-ма чудовими ідеями.

Як звичайний День знань перетворити на феєрверк вибухових емоцій? Ми кажемо «ні» традиційним урочистим лінійкам і гучним промовам, і пропонуємо вам добірку цікавих ідей, які допоможуть зробити свято незабутнім.

Ідея №1
Майстер-класи (тренінги або воркшопи) на різноманітну тематику

Як провести весело час і водночас опанувати нові навички? У цьому допоможуть різноманітні майстер-класи як для дітей, так і дорослих. Обов’язково поцікавтесь у батьків, чи можуть вони поділитися своїми знаннями. Можна залучити фахівців із різних напрямів та організувати воркшопи або тренінги.

А якщо вас цікавить екологічна тематика, запропонуйте дітям створити поробки із тих речей, які давно лежать на полицях і ніяк не використовується. Детальніше про екологічні поробки можна дізнатись, переглянувши вебінар на тему «Екологічний hand made. Робимо поробки разом». Повірте, виготовляти красиві речі зі сміття та ще й практично застосовувати їх в освітній діяльності – реально! Вебінар за посиланням: https://vseosvita.ua/webinar/ekologicnij-hand-made-robimo-porobki-razom-76.html

Ідея №2
Квести на знайомство

До вашого класу прийшли нові учні і почувають себе ніяково через те, що нікого не знають? Допоможіть їм познайомитись з класом і школою. Придумайте цікавий квест, в якому школярі та їхні батьки проявлять максимум винахідливості. За бажанням, можна скористатися готовими сценаріями святкування Першого Дзвоника.

До прикладу, рекомендуємо вам нестандартний сценарій Алли Чайкіної: «Родинне свято. Прощай, Літо чарівне, привіт, шкільна родина!». Розробка містить багато захопливих ігор для школярів та їхніх батьків.

Ще один сценарій проведення Дня знань по-новому від Олени Кулик. Шкільну територію потрібно поділити на 8 осередків: здоров’я, гри, мандрівника, щастя тощо. Діти можуть побувати на всіх осередках і спробувати активності, що там пропонуються.

І пам’ятайте, що ідея з квестом (або іншими оригінальними ідеями) може стати яскравим початком навчального року.

Ідея №3
Мотивуйте школярів

На початку навчального року потрібно налаштувати себе і своїх учнів на успішну роботу. Створіть спільний (або кожен окремо) список завдань на рік. Дізнайтесь в учнів, чого вони очікують цьогоріч від себе та від школи, і чого прагнуть досягнути. Як додатковий бонус, можна записати короткий мотивуючий відеоролик, який надихатиме кожного на нові звершення.

Ідея №4
Допомагаємо природі

А як щодо екоакції? Запропонуйте учням принести не традиційний букет квітів, а вазон, щоб прикрасити клас. До того ж, можна прибрати місцевий парк або беріг річки. Подумайте разом, як ви можете зберегти природу. Хтось із вас подумає, що свято Першого дзвоника не асоціюється із екоакцією, однак ми впевнені, що і діти, і батьки оцінять таку ідею. А для юних рятівників природи на «Всеосвіті» триває конкурс «Безпека школяра», який дозволить перевірити знання з екології.

Адже розвиток екологічної грамотності у дітей – це одна із ключових освітніх компетенцій. Посилання на конкурс: https://vseosvita.ua/olympiad/s5/index

Ідея №5
Фестиваль смаколиків

Ніхто не лишиться байдужим до порції ароматних пирогів чи власноруч зроблених цукерок. А все це можна скоштувати, якщо організувати Фестиваль смаколиків. Кожна родина повинна принести свої солодощі і, за бажанням, поділитися унікальним сімейним рецептом. До того ж, у такий спосіб можна організувати масштабний шкільний пікнік на території школи, на березі річки (озера) чи в парку. І обов’язково прихопіть із собою настільні ігри, аби свято було цікавим.


Не забудьте обговорити новий формат святкування Першого Дзвоника з батьками та учнями, аби уникнути непорозумінь. Тоді свято відбудеться так, як ви його собі уявили, а учасники отримають позитивні емоції. Бажаємо вам втілити будь-яку оригінальну ідею у життя і поділитись фотографіями зі «Всеосвітою».

Зовсім скоро ми опублікуємо другу частину добірки ідей для святкування 1 вересня. Дочекайтесь! 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті.

Акція «Методичне літо»
Призовий фонд 50 000 грн!
Взяти участь

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
0
міс.
2
5
дн.
0
2
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!