Таблиця множення. Макет 3D-олівця для вирізання + 2 плакати з таблицею множення

Наші любі підписники, до вашої уваги нова розробка від «Всеосвіти»!

Математика може стати улюбленим предметом для ваших учнів, якщо застосувати яскраві та корисні допоміжні матеріали. І наша креативна розробка створена спеціально для цього! Для вас – зручність, для дітей – легше запам’ятовування таблиці множення. 


Розробка містить:

  • 1 макет 3D-олівця для вирізання, на сторонах якого розміщено таблицю множення;
  • 2 плакати з таблицею множення для класного менеджменту.

Завантажити цю розробку ви зможете цілком безкоштовно!
Посилання на сторінку завантаження: https://vseosvita.ua/library/tablica-mnozenna-maket-3d-olivca-dla-virizanna-2-plakati-z-tabliceu-mnozenna-77719.html


Вивчаємо «Склад числа» для початкових та перших класів: https://vseosvita.ua/library/vivcaemo-sklad-cisla-dla-pocatkovih-ta-persih-klasiv-77359.html

Вивчення складу числа починається в дошкільному віці. Бажано, щоб заняття проходили в ігровій формі. Адже так можна зацікавити маленьку дитину до вивчення математики та інших складних занять. Одним із самих класичних прийомів для вивчення складу числа є ось такі яскраві будиночки.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.