Система «Дизайн людини»: як вона може допомогти педагогу

Запрошуємо на унікальний вебінар, під час якого ви зануритесь у свій внутрішній світ і знайдете ключ до самопізнання.

А ви знаєте, якою людиною ви є насправді, які ваші сильні і слабкі сторони, яку енергетику ви несете? Про це все можна дізнатись за допомогою системи самопізнання «Дизайн людини».

Уявіть, що ваша дата, час і місце народження можуть розповісти про вас все. На відміну від психології, астрології, нумерології, соціоніки та інших практичних діагностик людини – «Дизайн людини» конкретний, наочний і практичний алгоритм, що дозволяє отримати інструкцію до себе, усвідомити власне призначення, зрозуміти особливості людей, що вас оточують.

 Згідно з системою «Дизайну людини» люди діляться на 4 типи: 

Генератори: до цього типу можна віднести приблизно 67% населення. Генератори володіють неймовірним джерелом енергії, і всі навколо намагаються змусити їх робити певні речі. Складність життя Генераторів полягає в тому, що вони будують свій шлях з готових відповідей.

Проєктори: Таких типів людей понад 24%. Ті люди, які оточують проєкторів, відображають їх самих і їхні якості. Основні труднощі для проєкторів з дитинства – вони бояться, що їх не помітять і не визнають. Вони працюють на випередження і «лізуть» зі своїми вміннями та навичками. У результаті, Проєктори не досягають успіху у житті.

Маніфестори: до них належать 8% населення. Цей тип людей вміє заряджати інших своєю енергією. З дитинства їх переслідує страх, що їм заборонять щось робити.

Рефлектори: понад 1% населення. Така людина завжди довго думає перш, ніж щось відповісти. Рефлетори бояться не знайти себе у цьому житті, тому намагаються наслідувати тих, хто поруч з ними. 


Як система «Дизайн людини» може допомогти педагогу? Уже задались цим питанням? Під час вебінару спікерка Марина Ілляхова розповість про те, як «Дизайн людини» може розкрити потенціал і можливості ваших учнів, пробудити власну енергію, віднайти власне призначення тощо. 

Цей вебінар неможливо пропустити!  3 грудня о 18:00 годині  пані Марина готова поділитись із кожним педагогом цінною інформацією. Реєструйтесь за посиланням: https://vseosvita.ua/webinar/sistema-dizajn-ludini-u-pedagogicnij-praktici-vcitela-novoi-ukrainskoi-skoli-123.html

Під час прямої трансляції спікерка розіграє серед учасників «Щоденник щасливого вчителя!»

#онлайн_вебінар #самопізнання #вчителі 

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ХІМІЇ залишилося:
0
4
міс.
1
8
дн.
0
4
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!